Foto: Pixabay

Ko tavas mājas numurs pasaka par tavu personību? 18

Skaitļiem pilnīgi noteikti ir nozīme. Tiem piemīt noteikta enerģija, kas zemapziņas līmenī atstāj ietekmi uz cilvēku. Tāpēc nozīme ir arī cilvēka mājas numuram. Izrādās, tas daudz pasaka par tās iemītnieku personību.

Reklāma
Reklāma

Kā noteikt numuru?

VIDEO. Laupītāji uz motocikliem mēģina apzagt garām ejošu sievieti, taču nelāgais nodoms viņiem tūlītēji atspēlējas 11
Eksperts nāk klajā ar fatālu paredzējumu: Krievija izmantos kodolieročus neatkarīgi no tā, vai Rietumi apbruņos Ukrainu 69
TV24
Kāpēc mums ir tik mazas pensijas? Es neesmu vainīga, ka strādāju krievu laikā! Atbild VSAA 92
Lasīt citas ziņas

Ja tavas mājas numurs ir no 1 līdz 10, vari uzreiz lasīt atbilstošo raksturojumu, taču, ja tas ir virs 10, tad saskaiti numurā esošos skaitļus tik ilgi, līdz iegūsti vienu skaitli.

Piemēram, ja dzīvo mājā ar numuru 79, tad rēķini šādi:

7 + 9 = 16

CITI ŠOBRĪD LASA

1 + 6 = 7   Tātad tev jālasa raksturojums pie skaitļa 7.

Attiecīgi, ja mājas numurs ir ar trim skaitļiem, piemēram, 195, dari tieši to pašu:

1 + 9 + 5 = 15

1 + 5 = 6    Tātad jālasa raksturojums pie skaitļa 6.

Numurs 1

Tev patīk riskēt un sevi likt pirmajā vietā. Tev ir ļoti svarīgi maksimāli izmantot katru situāciju. Šajā mājā bieži dzīvo jauneklīgi cilvēki vai jauns pāris, kurš vēlas kopā izpētīt pasauli.

Numurs 2

Vai esi īsts ģimenes cilvēks? Tad esi pareizajā vietā. Mājīgums, miers un harmonija tev ir ļoti svarīgs raksturlielumi, un tu esi aicināts izteikt savas jūtas un emocijas šajā mājā. Ģimenes cilvēki šeit jutīsies kā mājās.

Numurs 3

Tev nav bail no garīguma. Tu esi patiesi brīvais gars, un tev patīk filozofēt par dzīves jēgu. Tomēr tev jāuzmanās no impulsīviem pirkumiem. Tie ne vienmēr ir noderīgi…

Numurs 4

Tev ļoti svarīga drošība un stabilitāte. Cilvēki šajā mājā slēpjas no ārpasaules ļaunuma, bet vienlaikus noslēpjas no prieka, ko tā varētu sniegt. Drošība ne vienmēr ir pats jautrākais variants.

Numurs 5

Tu esi īsta enerģijas bumba. Tu esi enerģijas pilns, taču tas var arī izraisīt nemieru. Mēģini sekot līdzi saviem tēriņiem, jo tev ir tendence pārāk ātri tērēt naudu kaut kam, kas priecē tikai uz brīdi.

Reklāma
Reklāma

Numurs 6

Tev patīk klusums. Šajā mājā atradīsi līdzsvaru, kuru tik izmisīgi meklē. Tādā veidā varēsi rūpēties gan par sevi, gan arī apkārtējiem cilvēkiem. Šajā mājā galvenokārt dzīvo pāri, kuri ir patiesi gatavi piezemēties un gūt stabilitāti.

Numurs 7

Tu joprojām meklē savu mērķi dzīvē. Materiālās lietas tev ir mazāk svarīgas par personīgo izaugsmi un dzīves ceļa atrašanu. Daudzi bijušie studenti dzīvo šajā mājā, kamēr viņu ceļā parādās kaut kas jauns un labāks.

Numurs 8

Tava karjera tev ir ļoti svarīga, un šī māja patiešām apmierina tavas ambīcijas. Tev ir ļoti spēcīga atbildības sajūta, un tev ir talants gan pasākumu organizēšanā, gan personāla vadīšanā. Būt līderim tev ir kas dabisks, un tava māja to tikai veicina.

Numurs 9

Tu mēdz būt nedaudz spītīgs. Tev tiešām ļoti nepatīk, kad cilvēki tev māca, kā rīkoties. Pat ja zini, ka tava izvēle nav tā pareizākā, tā ir tava izvēle, un tu vēlies izjust sekas, lai tur vai kas. Šī mājā ir piemērota vieta, kur pieļaut kļūdas un mācīties no tām.

Numurs 10

Sēdēt mierā – tas nav raksturīgi tev. Tāpat kā pasaule, tu vēlies atrasties pastāvīgā kustībā. 10. numura māja nav īstā, kas paredzēta ilgstošai dzīvošanai. Tā ir māja cilvēkiem pārejas posmos. Varbūt esi tikko piedzīvojis šķiršanos? Tad šī ir ideāla vieta, kur sākt visu no jauna.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.