Foto – LETA

Kontrolieri ļoti bieži cieš no pasažieru agresijas un uzbrukumiem 3

Pērn palielinājies pret galvaspilsētas sabiedriskā transporta uzņēmuma “Rīgas satiksme” kontrolieriem vērsto fizisko uzbrukumu skaits, atzina “Rīgas satiksmes” Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Baiba Bartaševiča.

Reklāma
Reklāma
Tik smagi “iegrābies” Putins nebija 25 gadus: tagad galvenais nepalaist šo iespēju garām
Mājas
Berzēšanās gar kājām, gulēšana virsū, astes kustināšana – iemācies saprast, ko kaķis tev šādi “saka”
Tas ir noticis! Atbildot uz jautājumu, kāpēc Latvijai jāizstājas no Stambulas konvencijas, Ingmārs Līdaka pārspējis pats savu “Aizver muti!”
Lasīt citas ziņas

Viņa uzsvēra, ka katra pasažiera pienākums pēc iekāpšanas sabiedriskajā transportā ir nekavējoties veikt brauciena reģistrāciju vai iegādāties biļeti. “Pasažieriem, kuri šo pienākumu izpildījuši, nav starpgadījumi ar kontrolieriem,” teica Bartaševiča.

Vienlaikus viņa atzīmēja, ka kontrolieri ļoti bieži cieš no pasažieru agresijas – 2014.gadā konstatēti 79 gadījumi, kad pasažiera rīcība un uzvedība ir bijusi agresīva, no tiem konstatēti 27 gadījumi, kad tika pielietots fizisks spēks pret kontrolieriem. Savukārt 2015.gadā konstatēti 152 gadījumi no kuriem 48 gadījumos pret kontrolieriem tika pielietots fizisks spēks.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Rīgas satiksme” nodrošina Rīgā pasažieru pārvadājumus ar autobusiem, tramvajiem un trolejbusiem. Uzņēmuma vienīgais īpašnieks ir Rīgas dome.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.