Princis Harijs un Megana, viesojoties Lielbritānijā pirms dažām dienām aktīvi apmeklēja dažādus sabiedriskus pasākumus.
Princis Harijs un Megana, viesojoties Lielbritānijā pirms dažām dienām aktīvi apmeklēja dažādus sabiedriskus pasākumus.
Foto: SIPA/ SCANPIX/ LETA

Koronavīruss mainījis arī prinča Harija un Meganas plānus: nav zināms, kad tiks parakstīta vienošanās ar britu karalisko ģimeni 0

Zināms, ka daudzu valstu valdība šobrīd slēdz robežas jaunā koronavīrusa “Covid -19” epidēmijas laikā. To izdarījusi arī Kanādas valsts, kurp šobrīd atrodas Lielbritānijas princis Harijs, viņa sieva Megana Mārkla un viņu nepilnu gadu vecais dēliņš Ārčijs.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Jūs nekad vairs neēdīsiet šos ēdienus, kad uzzināsiet to sastāvu 38
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 16
Rezerves pulkvedis: “Krievijas armija kā prusaki iet uz visām pusēm. Diemžēl viņi iet diezgan veiksmīgi” 2
Lasīt citas ziņas

Jāteic, ka Saseksas hercogi tik tikko paspēja pamest Lielbritāniju un atgriezties Kanādā. Pirmā to izdarīja Megana, kura ieradās Vankūverā, bet dažas dienas vēlāk viņai pievienojās arī Harijs. Viņš bija aizkavējies Lielbritānijā, lai vienotos un pārrunātu vēl dažas detaļas, kas saistītas ar viņu atteikšanos no karaliskajiem tituliem un pienākumiem. Oficiālo atteikumu bija paredzēts parakstīt šī gada 31.martā, lai jau no 1.aprīļa arī oficiāli princis Harijs un Megana vairs nebūtu britu karaliskās ģimenes pārstāvji. Taču saskaņā ar avotiem, šī dokumenta parakstīšana tagad tiek pārcelta uz nezināmu laiku.

Nav zināms, kad princis Harijs un Megana varēs atgriezties Lielbritānijā, jo šobrīd Kanādas valsts robežas ir slēgtas.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Harijs, Megana un mazais Ārčijs vīrusa dēļ šobrīd ir “slazdā”. Šobrīd princis Harijs no savas ģimenes un saviem tuviniekiem ir izolēts vairāk kā jebkad agrāk. Tāpat viņš ļoti sāpīgi uztver atšķirtību no savas ģimenes. Harijs skumst pēc savas ģimenes, tajā skaitā pēc sava vecākā brāļa, prinča Viljama, ar kuru viņam beidzamajā laikā ir sabojājušās attiecības, kā arī savas vecmāmiņas, Lielbritānijas karalienes Elizabetes II, ar kuru viņam vienmēr bijušas tuvas un sirsnīgas attiecības,” – sacījis kāds ģimenei pietuvināts draugs un viņa vārdi publicēti izdevumā “The Sun”.

Ilgi gaidītā tikšanās ar ģimenes locekļiem Lielbritānijā ieguva tumšas nokrāsas – sastopoties ar princi Viljamu un Keitu Midltoni Harijam un Meganai nācās secināt, ka viņi viņus ignorē. Tāpat bija jūtams, ka arī citi ģimenes locekļiem pret viņiem izturas ļoti vēsi. Tiesa, tas raisīja visai loģisku Harija un Meganas reakciju un viņi paziņoja, ka lēmums atteikties no karaliskās ģimenes pienākumiem ir bijis vispareizākais.

Tajā pat laikā princis Harijs esot apsolījis savai vecmāmiņai, Lielbritānijas karalienei Elizabetei II vasarā ciemos atvest viņas mazmazdēlu Ārčiju, kurš šī gada 6. maijā jau atzīmēs jau savu pirmo jubileju.

LA.LV Aptauja

Kā tu uzskati, vai prinča Harija un Meganas Mārklas lēmums atteikties no karaliskās ģimenes statusa bija pareizs?

  • Jā, domāju, ka viņi patiešām to vēlas
  • Domāju, ka to gribēja Megana, ne Harijs
  • Nē, tas nebija pareizs lēmums
  • Man nav viedokļa

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.