Bijušais Latvijas premjerministrs Krišjānis Kariņš

Krišjānis Kariņš arhībiskapam Stankevičam Aglonā lūdz aizlūgt par Covid-19 upuru ģimenēm 64

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) Rīgas arhibīskapam metropolītam Zbigņevam Stankevičam un Romas katoļu baznīcas Rēzeknes-Aglonas diecēzes bīskapam Jānim Bulim adresētā vēstulē par godu Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svinībām aicina kopīgā lūgšanā stiprināt Covid-19 upuru ģimenes un sniegt svētību tiem, kuri pašlaik cīnās par savu dzīvību.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 20
Kokteilis
FOTO. No politiķiem par aktieriem: mākslīgais intelekts nosaucis 5 latviešu politiķus, kuri uz skatuves justos kā zivis ūdenī
TV24
Slaidiņš: Karš beigsies tikai divos gadījumos. Viens – ja Putinam iedotu ielūgumu uz Kobzona koncertu 275
Lasīt citas ziņas

Premjers vēstulē norāda, ka sirdī un dvēselē viņš atrodas kopā ar minētajiem garīdzniekiem, lai godinātu Vissvētāko Jaunavu Mariju un kopā aizlūgtu par Latviju, tās tautu, iedzīvotāju veselību un labklājību.

“Dot gudrību šajā izaicinājumiem pilnajā laikā sadzirdēt vienam otru, atšķirt patiesību no izdomājumiem un visus vienot mīlestībā pret mūsu valsti,” raksta Kariņš.

CITI ŠOBRĪD LASA
Premjers Krišjānis Kariņš ikdienā brauc uz darbu ar velosipēdu

Viņš novēlēja, lai katoļu baznīcas svinību dienas dod spēku un ticību kopīgam ceļam, sniedz pārliecību par to, ka, vienojoties domās un darbos, ir iespējams pārvarēt jebkuras grūtības un darīt ļaudis un valsti stipru.

LETA jau rakstīja, ka no 11.augusta līdz 15.augustam Aglonas dievmātes starptautiskajā svētvietā noritēs Vissvētākās Jaunavas Marijas debesīs uzņemšanas svinības, liecina publiskotā informācija Aglonas bazilikas mājaslapā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.