“Kungi, ko jūs dariet!” Uzņēmējs uzskata, ka pandēmijas laikā ieviest izmaiņas nodokļu sistēmā ir noziegums 63

Ieviest izmaiņas nodokļu sistēmā pandēmijas laikā ir noziegums! Šādu viedokli par gaidāmajām nodokļu izmaiņām televīzijas RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs” izsaka uzņēmējs, Telekomunikāciju asociācijas valdes priekšsēdētājs Pēteris Šmidre.

Reklāma
Reklāma
Veselam
Kā ikdienā samazināt asinsspiedienu bez tabletēm? Kāda no šīm 7 tējām noteikti ir tavā virtuves skapītī
TV24
“ES pat nebija tādu standartu!” Iestājoties Eiropas Savienībā, Latvija pārsteigusi visus ar to, ko tā izmanto pārtikā
Uzzini, kura suņu šķirne atbilst tavam dzimšanas datumam – rezultāts pārsteidz daudzus
Lasīt citas ziņas
Viņš norādīja, ka ieviest jebkādas izmaiņas nodokļu sistēmā, kamēr nav skaidrības ar pandēmijas rezultātiem, ir valsts noziegums.

“Tas ir valsts noziegums,” atkārtoti uzsvēra uzņēmējs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Šobrīd ne tikai cilvēki nesaprotot, kas viņiem ir jādara, bet arī grāmatveži: “Viņiem jāiet uz kursiem mācīties, kā skaitīt nodokļus.”

Uzņēmējs akcentē, ka pandēmijas apstākļos, jau tā daudzi uzņēmumi ir cietuši.

“Viņiem jau tā visa grāmatvedība iet pa gaisu! Tagad vēl ieviest kaut kādas izmaiņas sociālajos atskaitījumos – “kungi, ko jūs dariet?””

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.