Foto: Unspalsh

Labāk daudz reižu padomā, nekā rūgti maldies! Horoskopi 26. decembrim 2

Auns

Šodien var notikt tādas lietas, par kurām tu nekad neesi domājis, ka kas tāds vispār varētu notikt. Un nav teikts, ka tas būs nepatīkams pārsteigums!

Reklāma
Reklāma

Vērsis

Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties
14 iecienīti produkti, kuru sastāvā ir vielas, kas var veicināt vēža veidošanos 3
Ukraina pazemo Putinu, pārkāpjot vienu “sarkano līniju” pēc otras
Lasīt citas ziņas

Tev nevajadzētu spert soli prom no saviem principiem. Principialitāte tiks novērtēta, pats galvenais, lai tu savās acīs nezaudē savas pozīcijas. Tomēr ir būtiski atcerēties, vai šie principi nevienam nekaitē.

Dvīņi

Sadarbība ar kādu tev šodien var izrādīties izaicinājums. Tomēr slikts miers joprojām ir labāks par labu karu, tev vienkārši ir jābūt pacietīgam.

Vēzis

CITI ŠOBRĪD LASA

Nespēlē pret noteikumiem, tu drīzāk zaudēsi, nekā sasniegsi pozitīvu rezultātu. Labāk daudz reižu padomā, nekā rūgti maldies.

Lauva

Negaidīti tu sajutīsies gluži vai kā Visuma saimnieks. Šodien tev būs daudzi iemesli tā justies. Tiklīdz tu iejutīsies šajā lomā, centies vismaz šo Visumu arī sakārtot!

Jaunava

Tev nedaudz pietrūks vārdu, jo būsi pārāk aizņemts ar domām, jūtām un dažādām idejām. Taču būs cilvēki, kas tevi sapratīs arī bez vārdiem. Ar viņiem arī paliec kopā!

Svari

Šodien tevi var sajaukt ar kādu citu. Tāpēc nebrīnies, ja kāds svešinieks pēkšņi paraustīs tevi aiz rokas un pajautās par tava mīļā suņuka veselību. Esi gatavs negaidītai un komiskai situācijai.

Skorpions

Lai šī diena būtu veiksmīga, vienīgais, kas tev ir vajadzīgs ir smaids un labas domas pret citiem. Ja tev tas viss būs, garantēti tu saņemsi to pašu pretī no apkārtējiem.

Strēlnieks

Tev šķiet, ka esi spējis pārkāpt pieļaujamās robežas, taču tā nav. Patiesībā tu vari tās, par nelaimi, pārkāpt vēl. Tāpēc atceries, ka šodien tev nevajadzētu riskēt, pat minimāli!!!

Mežāzis

Šodien tev nevajadzētu afišēt savas rīcības iemeslus. Kādam tas var ļoti nepatikt! Ja rīkojies, esi izlēmīgs, bet neklaigā apkārt pa puspasauli.

Ūdensvīrs

Sarežģītākais uzdevums šodien var būt izkāpt no gultas. Gaidāmas arī citas problēmas, taču pats galvenais – pārvari slinkumu un tiec ārā no gultas līdz pusdienlaikam, citādi visa pārējā diena ritēs tikpat lēni un tikpat gausi.

Reklāma
Reklāma

Zivis

Tev nekādā gadījumā nevienam nav jāskaidro sava uzvedība (protams, ja vien tu nedari neko ārkārtēju) – ja nu kāds vēlas visu zināt par taviem plāniem tuvāko divu stundu laikā, pajoko, ka pieņemsi viņu darbā par personīgo sekretāru.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.