Foto: Fotolia

Laikam dobes būs jāapsedz. Naktī uz sestdienu gaidāma pēdējā lielā salna 0

Naktī uz sestdienu valsts lielākajā daļā gaidāma salna zāles virskārtā, vietām arī divu metru augstumā, un tā varētu būt pēdējā lielā salna šopavasar.

Reklāma
Reklāma
Jau pirmajās sekundēs? Šīs 11 lietas vīrieši pamana sievietēs ātrāk, nekā tu domā
Francija brīdina, ka ļoti drīz Eiropā var uzliesmot plaša mēroga militārs konflikts
Putina dzīvība briesmās? Novērošanas kameras piefiksē, ka diktatora autokolonnu pavada ātrā palīdzība
Lasīt citas ziņas

Sinoptiķi prognozē, ka minimālā gaisa temperatūra divu metru augstumā būs -2..+4 grādi. Gaidāmas skaidras debesis un lēns vējš, dažviet veidosies migla.

Diena būs sausa un saulaina, Kurzemē palielināsies mākoņu daudzums. Pūšot lēnam vējam, gaiss iesils līdz +15..+20 grādiem.

CITI ŠOBRĪD LASA

Arī Rīgā sestdiena būs saulaina un ar lēnu vēju. Minimālā gaisa temperatūra naktī +2..+4 grādi, piepilsētā vietām -1 grāds; pēcpusdienā gaiss sasils līdz +19 grādiem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.