Foto – Leta/EPA

Laionels Ričijs uzstāsies Glastonberijas festivālā 0

Amerikāņu dziedātājs Laionels Ričijs apstiprinājis baumas par piedalīšanos gaidāmajā Glastonberijas mūzikas festivālā.

Kļūdas, kas var maksāt ļoti dārgi! 14 lietas, ko nekad nedarīt, ja dzīvo viens
Kokteilis
Katram dzīvokļa vai mājas numuram līdzi nāk sava aura un “liktenis”. Noskaidro savējo!
VIDEO. Šausmu brīdis trasē: 19 gadus vecs olimpiskais favorīts paliek nekustīgs pēc smaga kritiena
Lasīt citas ziņas

“Es ļoti priecājos par iespēju nākamgad uzstāties Glastonberijā, jo tas ir starp pasaules slavenākajiem festivāliem,” sacīja 65 gadus vecais Ričijs. “Tam ir fenomenāla vēsture. Glastonberijā uzstājušies daudzi izcili mākslinieki, un es esmu lepns, ka varēšu pievienoties to skaitam.”

Ričijs pagaidām ir vienīgais izpildītājs, kura piedalīšanās 2015.gada Glastonberijas festivālā ir apstiprināta, lai arī biļetes jau oktobrī tika izpārdotas rekordīsā laikā.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Viņš ir starp dižākajām soula leģendām,” par Ričiju teica festivāla rīkotājs Maikls Īviss. “Viņam ir daudzas izcilas dziesmas. Es domāju, ka viņš aizraus klausītājus. Viņi mīlēs Laionelu.”

Ričijs šogad izteica vēlēšanos uzstāties Glastonberijas festivālā, kad uzzināja, ka kantrimūzikas zvaigzne Dollija Pārtone pulcējusi 175 000 klausītāju.

Izskanējušas baumas, ka nākamā gada festivālā varētu piedalīties arī dziedātāja Teilora Svifta, kā arī rokgrupas “Foo Fighters”, “Fleetwood Mac” un “Oasis”, taču informācija nav oficiāli apstiprināta.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.