Foto: Ieva Lūka / LETA

Latvijas Fotogrāfijas muzejs aicina sniegt ziņas par tā krājumā esošām fotogrāfijām 0

Latvijas Fotogrāfijas muzejs aicina iedzīvotājus sociālajos tīklos sniegt informāciju par muzeja krājumā esošām fotogrāfijām, ziņo LNT raidījums “900 sekundes”.

Kokteilis
Kādā krāsā jābūt makam, lai piesaistītu naudu: katrai zodiaka zīmei ir savs tonis
Latviešiem pēdējā iespēja uzpildīties “pa lēto”: degviela Eiropā jau šodien ir “uz pusi dārgāka” un vietējie brīdina, ar ko rēķināties mums 78
Medvedevs piedraud Trampam ar karu un atklāti paziņo: Krievija nav ieinteresēta mierā ar Ukrainu 20
Lasīt citas ziņas

Latvijas Fotogrāfijas muzeja vadītāja Maira Dudareva norāda, ka sākotnēji, publicējot iknedēļas fotogrāfiju, viņi vēlējās interesentiem parādīt darbus, kas jau ilgu laiku glabājas muzeja krājumos. Tostarp krājumā glabājas arī fotogrāfijas, par kurām ir ļoti skopas ziņas.

Muzeja krājumos ir aptuveni 57 000 vienību, tie ir gan fotoaparāti, gan fotogrāfijas un citas ar fotografēšanu saistītas lietas. Foto muzejā notiek arī jauno mākslinieku darbu izstādes. Piemēram, arī pašlaik ir redzama armēņu/latviešu mākslinieka Georga Avetisjana izstāde “Dzimtene”.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.