“Latvijas valsts ceļi” valdes priekšsēdētājs: Šogad realizēsim divus ambiciozus satiksmes drošības objektus 32

“Šogad mēs realizēsim divus pietiekami ambiciozus un lielus satiksmes drošības objektus,” TV24 raidījumā “Uz līnijas” stāsta Mārtiņš Lazdovskis, VSIA “Latvijas valsts ceļi” valdes priekšsēdētājs.

Reklāma
Reklāma
Veselam
5 populāri pārtikas produkti izraisa atmiņas zudumu – to iedarbība novērota jau īstermiņā 28
Eiropas Savienība “piegriež skābekli” Putina režīmam! Krievijai gaidāmi lieli zaudējumi
Kokteilis
FOTO. Ziedu vainagi, ģimene un tradīcijas! Kā Jāņus nosvinēja mūsu slavenības? 28
Lasīt citas ziņas

Viens no tiem būs uz Vidzemes šosejas (A2), kur tiks slēgtas daļa no kreisās apgriešanās joslām. “Tas noteikti nebūs populārs mūsu lēmums vietējo iedzīvotāju vidū,” piebilst viņš.

Otrs plānotais objekts satiksmes drošības uzlabošanai ir rotācijas apļa izveide Suntažos, kur pašlaik ir divi vienāda līmeņa reģionālie ceļi.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Tajā pašā laikā ir jāsaka, ka ar satiksmes drošību būtiski saistīta ir mazāk aizsargāto satiksmes dalībnieku nodalīšana no kopējās auto plūsmas. Tie ir gājēju, velosipēdistu celiņi. Un no šī gada mēs arī atsevišķi izdalām šādus gājēju un velosipēdistu celiņu attīstības projektus. Tur savukārt mums ir diezgan būtisks pieaugums.

Mēs vēl strādāsim divos pagājušajā gadā uzsāktajos projektos, bet uzsāksim šogad arī divus jaunus un gana ambiciozus projektus, kas būs gājēju celiņi no Liepājas uz Bernātiem, un gājēju,velosipēdistu ceļš no Valmieras uz Brenguļiem,” piebilst viņš.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.