Leģendārā Bufona tūkstošajā spēlē laukumā divreiz lido petardes (plus video) 0

Leģendārais itāliešu futbola vārtsargs Džanluidži Bufons aizvadījis tūkstošo spēli karjerā, palīdzot Itālijai Pasaules kausa kvalifikācijas turnīrā savā laukumā ar 2:0 pieveikt Albāniju.

Skabejeva ārdās: Krievijas propagandisti sašutuši par Trampa rīcību saistībā ar Ukrainu 5
Numeroloģija un skaitļu maģija: kā jūsu tālruņa numurs ietekmē jūsu likteni un kad to mainīt? 27
“Jāklausās, ka esam šmaukušies.” Par netaisnību un piemaksām tiem pensionāriem, kuri strādājuši padomju laikā 189

Uzvarētājiem vārtus guva Daniele de Rosi, kurš 12. minūtē realizēja 11 metru soda sitienu, un Čiro Imobile, kurš bija precīzs 71. minūtē.

Albāņu fani divas reizes laukumā meta petardes un otrajā spēle uz piecām minūtēm tika apturēta. Bet šī spēle ieies vēsturē ar to, ka tā bija tūkstošā Bufona profesionālajā karjerā. 39 gadus vecais vārtsargs Turīnas “Juventus” vārtus sargājis 612 spēlēs, “Parma” – 220, bet Itālijas izlases – 168. 426 spēlēs viņš palicis nepārspēts. Leģenda!

G grupā pirmajās divās vietās atrodas Itālija un Spānija, kuru rēķinā 13 punkti piecās spēlēs.