Foto: Gatis Dieziņš/LETA

Līdz maija vidum būs ierobežota autotransporta satiksme pār Rīgas HES tiltu 0

Pievieno LA.LV

No trešdienas, 15. aprīļa, līdz 13.maijam būs ierobežota autotransporta satiksme uz Rīgas apvedceļa pār Rīgas hidroelektrostacijas (HES) tiltu, aģentūru LETA informēja AS “Latvenergo” pārstāvji.

Kokteilis
Maskas ir kritušas! Par ko katras zodiaka zīmes pārstāvji melo visbiežāk?
TV24
“Sūdi būs!” Bergs iesaka jau tagad krāt naudu nākamā gada apkures rēķiniem ziemā, bet tas nav vienīgais drauds, kas sagaida latviešus 93
Ja tavs auto nav šajā sarakstā, tu par degvielu pārmaksā katru dienu! Visekonomiskāko automašīnu tops
Lasīt citas ziņas

Šajā laikā notiks tilta konstruktīvo elementu atjaunošana, ko īstenos VAS “Latvijas valsts ceļi” un SIA “8 CBR”.

“Latvijas valsts ceļi” un “8 CBR” veiks tilta pār Daugavu konstruktīvo elementu (deformācijas šuvju, virsmas ūdens noteku, skataku) atjaunošanu un arī ceļa seguma atjaunošanu attiecīgajās vietās.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tādējādi uz autoceļa 450 metru garā posmā būs satiksmes ierobežojumi.

Daugavas tilta šķērsošana notiks pa vienu braukšanas joslu, satiksmi regulējot ar pagaidu luksoforu un ierobežojot braukšanas ātrumu līdz 30 kilometriem stundā, sastrēguma gadījumā tiks izmantoti satiksmes regulētāji.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.