Foto: SCANPIX/AFP/LETA

Lietuvā ar jauno koronavīrusu inficējušos skaits pieaudzis līdz 203 0

Pēc datiem otrdienas pēcpusdienā, Lietuvā inficēšanās ar jauno koronavīrusu diagnosticēta 203 cilvēkiem, paziņojusi Veselības ministrija.

Veselam
Vai tu ej gulēt pārāk vēlu? Uzzini, cikos katras vecuma grupas pārstāvjiem vislabāk iet gulēt, lai miegs būtu kā lāčiem ziemā
Var pārvērsties katastrofā ne tikai Ukrainai, bet arī visai pasaulei: Krievija apsver krasus variantus uzvarai karā
Ne tikai lasis! Nosauktas 6 zivis, kas burtiski “uzlādē” organismu ar D vitamīnu
Lasīt citas ziņas

Salīdzinot ar otrdienas rīta datiem, apstiprināto inficēšanās gadījumu skaits pieaudzis par 16.

Kopš jaunā koronavīrusa izplatīšanās sākuma Lietuvā veiktas vairāk nekā 2700 pārbaudes, lai noskaidrotu inficēšanos ar šo vīrusu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Kā ziņots, Lietuvā konstatēts viens nāves gadījums ar jaunā koronavīrusa izraisīto slimību Covid-19 – 20.martā Ukmerģē mirusi gados veca sieviete.

No 16.marta, lai ierobežotu koronavīrusa izplatību, Lietuvā ieviesta karantīna. Lietuvas pilsoņiem aizliegts izbraukt no valsts, izņemot ārvalstīs strādājošajiem, kā arī aizliegts iebraukt lielākajai daļai ārzemnieku. Slēgta lielākā daļa veikalu, izņemot pārtikas veikalus un aptiekas.

Aizliegti visi publiskie pasākumi. Tiek ierobežota cilvēku plūsma sabiedriskajā transportā, pārtraukta starptautisko pasažieru vilcienu kustība.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.