Ilustratīvs attēls.
Ilustratīvs attēls.
Foto no LA arhīva.

Lietuvas minerālmēslojuma tirdzniecības kompānijas “Scandagra” peļņa sarukusi līdz 2,275 miljoniem eiro 0

Lietuvas minerālmēslojuma un labības tirdzniecības kompānijas “Scandagra” peļņa pērn bija 2,275 miljoni eiro, kas ir par 8,7% mazāk nekā 2017.gadā.

Ne tikai lasis! Nosauktas 6 zivis, kas burtiski “uzlādē” organismu ar D vitamīnu
“Mani bērni varēja nodegt…” Māmiņa atklāj emocionālu informāciju par ugunsnelaimi Krustkalnos
Veselam
Vai tu ej gulēt pārāk vēlu? Uzzini, cikos katras vecuma grupas pārstāvjiem vislabāk iet gulēt, lai miegs būtu kā lāčiem ziemā
Lasīt citas ziņas

Vienlaikus ieņēmumi sasniedza visu laiku augstāko līmeni – 177,263 miljonus eiro, kas ir par 20,5% vairāk nekā 2017.gadā, liecina kompānijas Lietuvas Reģistru centrā iesniegtais finanšu pārskats.

“2018.gadu kompānija noslēdza ar visu laiku labāko pārdošanas rezultātu,” paziņoja “Scandagra”. “Labības, minerālmēslojuma, sēklu un augu aizsardzības produkcijas pārdošanas apmērs 2018.gadā pieauga,” lasāms ziņojumā.

CITI ŠOBRĪD LASA

2006.gadā dibinātā Lietuvas kompānija pilnībā pieder Zviedrijas “Scandagra Group”, kura vienādās daļās pieder Zviedrijas lauksaimnieku kooperatīvam “Lantmannen Ek For” un Dānijas lauksaimnieku kooperatīvam “DLG a.m.b.a”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.