Foto: Radio Skonto

FOTO. Mans mīļākais radio ir… Bijušās šovu zvaigznes mamma tikusi pie jaunas automašīnas “Radio Skonto” atslēgas vārdu spēlē 31

Pievieno LA.LV

Ar prieka asarām acīs aizvadīts jau 20. atslēgas vārdu spēles “Mans mīļākais radio ir Radio Skonto” fināls, kurā tika izlozēta jauna automašīna.

Kokteilis
Lielais maija horoskops visām zodiaka zīmēm – gaidāmi emocionāli un nozīmīgi notikumi
Nekad neizmanto šīs ciparu kombinācijas! Nosaukti 10 populārākie PIN kodi, kurus uzminēt pa spēkam būs ikvienam 19
Trauksmes zvani arī no Vācijas: atvaļināts ģenerālis brīdina par Putina plāniem Baltijā
Lasīt citas ziņas

Par atslēgas vārdu spēles “Mans mīļākais radio ir Radio Skonto” 2024. gada uzvarētāju un automašīnas “Škoda Fabia” īpašnieci kļuvusi kādreizējās raidījuma “Ģimene burkā” dalībnieces un dziedātājas Ievas Janiševas mamma Ingrīda Bernšteine no Baložiem.

Automašīnas izloze notika 9. novembrī iepirkšanās un izklaides centrā “Akropole Alfa”. Vietnē “Facebook” “Radio Skonto” dalījušies ar fotogrāfijām no īpašā mirkļa. Pārsteigums un sajūsma Ingrīdas sejā ir neviltota.

CITI ŠOBRĪD LASA

Radio Skonto atslēgas vārdu spēli “Mans mīļākais radio ir Radio Skonto” šogad spēlēja jau 20. reizi. Spēles laikā “Radio Skonto” dīdžeji zvanīja uz nejauši izvēlētiem Latvijas Republikā eksistējošiem fiksētajiem un mobilajiem tālruņa numuriem dažādos laikos un no dažādiem telefona numuriem. Pirmie pieci cilvēki, kuri uz “Radio Skonto” dīdžeja zvanu skaidri un nekavējoties atbildēja ar vārdiem “Mans mīļākais radio ir Radio Skonto!” vai “Mans mīļākais radio Radio Skonto!”, iekļuva spēles finālā.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.