Ekonomika
Bizness

“Maxima Latvija” sāks vairāku tirdzniecības vietu rekonstrukciju0

Foto: Ieva Leiniša/LETA

Mazumtirgotājs “Maxima Latvija” šogad plāno veikt rekonstrukcijas vairākās tirdzniecības vietās Latvijā, aģentūru LETA informēja “Maxima Latvija” komunikācijas vadītāja Liene Dupate-Ugule.

Viņa informēja, ka šī gada 11.janvārī piecos veikalos tiks sākti rekonstrukcijas darbi, bet 31.janvārī tiks slēgts veikals Bauskā. Savukārt 9.janvārī durvis vērs astotais “Maxima XXX” veikals Rīgā.

Rekonstrukciju īstenos piecus mēnešus

Dupate-Ugule atzīmēja, ka šogad pārmaiņas sagaida Rīgas, Limbažu, Gulbenes, Jūrmalas un Bauskas “Maxima X” veikalus. Bauskā “Maxima X” veikali piedzīvos lielākās pārmaiņas – veikals Dārza ielā tiks slēgts, jo kļuvis par šauru, lai spētu apmierinātu pieaugošo pieprasījumu. Jaunais pilsētas veikals Slimnīcas ielā savas durvis apmeklētājiem vērs pavasarī.

Viņa piebilda, ka veikalu rekonstrukciju ilgums ir paredzēts no trīs līdz pieciem mēnešiem.

Kā norādīja Dupate-Ugule, “Maxima Latvija” pēdējos gados veikalu tīkla attīstībā un klientu iepirkšanās pieredzes uzlabošanā ir ieguldījusi vairāk nekā 50 miljonus eiro un arī 2020. gadā turpinās atvērt jaunus dažādu formātu veikalus visā Latvijā. Liela daļa investīciju tiek novirzītas tieši reģionu attīstībai, piemēram, pērn no kopējā veikalu skaita, teju 40% “Maxima” veikali tika atvērti ārpus Rīgas.

Uzziņa:

Saistītie raksti

“Maxima Latvija” 2018.gadā strādāja ar 776,624 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 6,4% vairāk nekā gadu iepriekš, bet kompānijas peļņa saruka par 5,6% un bija 21,915 miljoni eiro.

Kompānija “Maxima Latvija” reģistrēta 2000.gada novembrī, un tās pamatkapitāls ir 4,91 miljons eiro. “Maxima Latvija” vienīgais īpašnieks ir Nīderlandē reģistrētais uzņēmums “Lincoln Land Erste”, bet patiesais labuma guvējs – bagātākais Lietuvas iedzīvotājs Nerijs Numavičs.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.