Apokalipses vēstnieks Medvedevs atklāj – Krievija mobilizējusi 452 000 jaunu karavīru, algas solītas pasakainas 191

Lielas izmaiņas frontē šobrīd nav. Arī laikapstākļu ietekmē sadursmes turpinās. Kauju intensitāte vienalga ir pietiekami augsta. Bet runājot par politisko apskatu, apokalipses vēstnieks un nacisma apkarošanas ikona Dmitrijs Medvedevs izbraukumā Novosibirskā paziņoja, ka Krievijas profesionālajā dienestā ir uzņemti 452 000 mobilizēto.

Reklāma
Reklāma
VIDEO. Astrologa pareģojums: Ukrainas kara beigu laikam ir divi varianti 6
Pirmā partija ir klāt! Tūkstošiem lēto, Ķīnā ražoto, elektroauto ar milzu kuģi pietauvoti Eiropā 119
VIDEO. Amerikāniete nosauc lietas, kas viņu šokēja, pārceļoties uz Latviju, un uzskaita, ko amerikāņiem būtu jāmācās no mums 1
Lasīt citas ziņas

Šie skaitļi atšķiras. Šo nosauca Medvedevs, pēc tam tika publicēts 410 000. Ja arī lielas starpības nav, skaidrs, ka Krievija ir spējusi uzaudzēt šo karaspēku pietiekami lielu. Zināms, ka Ukrainā viņu ir vairāk par 400000, tad tas nav nekāds jaunums, tā TV24 raidījumā “Aktuālais par karadarbību Ukrainā” sacīja Jānis Slaidiņš, NBS majors, Zemessardzes štāba virsnieks.

Krievijas prezidents Vladimirs Putins 1. decembrī parakstījis rīkojumu par Krievijas bruņoto spēku palielināšanu no 2 000 300 karavīriem līdz 2 209 000.

CITI ŠOBRĪD LASA
Kaujas sastāvs pieaugs no 1 115 000 līdz 1 320 000. To gan nevajadzētu uzskatīt par pavēli, tas ir un rīkojumus štatu palielināšanai. Turklāt Krievijai nākamgad būs rekordliels militārais budžets 35-40%.

Uz kā rēķina viņi var palielināt Ukrainu – tas ir labs jautājums, atzīst virsnies, sakot, ja viņi turpinās mobilizēt cilvēkus, brīvprātīgo, iespējams, nebūs. Bet rģionos algas ir mazas, un, ja dodas uz šo speciālo militāro operāciju, tad 200 000 rubļu alga daudziem ir galvenais dzinulis.

Ja uz vietas nav darba, nav algas, un Kremlis to izmantos – budžets liels, pieliks vēl klāt, un tādā veidā kremlis mēģinās aizpildīt štata vietas.

Krievija ir atguvusies un turpina darboties gan militārā rūpniecība 24/7, gan arī mobilizācija turpinās, nekas nav apstājies, viss turpinās, norāda Slaidiņš.
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
Viltus referendumi, viltus procedūras… Procesi Moldovā atgādina Krievijas-Ukrainas konflikta sākumu
TV24
Ukrainas militārais analītiķis: Baltijas valstu robežas noteikti jāpārveido par aizsardzības līniju
VIDEO. Amerikāniete nosauc lietas, kas viņu šokēja, pārceļoties uz Latviju, un uzskaita, ko amerikāņiem būtu jāmācās no mums
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasakiet, ko pamanījāt pirmo, un uzziniet, kādu pirmo iespaidu par sevi radāt