Foto: REUTERS/ SCANPIX/ LETA

Megana Mārkla nokļuvusi skandāla centrā: slavenais britu futbolists Ešlijs Kols neesot viņu aicinājis uz randiņu, kā viņa to apgalvo 0

Pievieno LA.LV

38 gadus vecā futbolista Ešlija Kola brālis Metjū kādā intervijā izteicies par prinča Harija sievu Meganu Mārklu. Metjū paziņojis, ka Megana nekad nav bijusi viņa brāļa, profesionāla britu futbolista, mūza.

Veselam
Mati kļūst plānāki un izkrīt? Šie 10 pārtikas produkti var palīdzēt pret to cīnīties
Kokteilis
Šīm zodiaka zīmēm labāk pārdomāt katru sperto soli – karma tām atspēlējas īpaši sāpīgi
Kokteilis
“Mīlēšu līdz nāve mūs šķirs,” Simsons kāzu gadadienā dalās ar emocionālu vēstījumu par attiecībām ar sievu Ivetu 23
Lasīt citas ziņas

Metjū atcerējās kādu interviju, kurā Megana Mārkla esot stāstījusi, ka Ešlijs esot bijis neprātīgi viņā iemīlējies un meklējis veidu, kā uzaicināt viņu uz randiņu. Kā teikusi Megana, futbolists esot “ļoti centies” pievērst sev uzmanību ar ierakstiem “Twitter” 2013.gadā. Kols it kā esot apbēris viņu komentāros ar komplimentiem un faktiski “izsekojis” viņu, aicinot uz tikšanos.

Futbolista brālis šos apgalvojumus atspēkojis. “Tās ir muļķības, pilnīgi izdomāts stāsts. Viņam absolūti noteikti nav bijis Megana jāpierunā uz tikšanos ar viņu. Megana Mārkla nav tāda tipa sieviete, kādas patīk manam brālim. Viņš nekad nav ar viņu aizrāvies,” – paziņoja Metjū.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tiesa, pats futbolists ir izturējies kā džentlmenis – viņš nekādi nekomentēja Meganas Mārklas izteikumus. Tajā pat laikā viņš arī nenoraidīja sava brāļa apgalvojumus.

Britu tabloīdi Meganai pārmetuši viņas “izdomātos” stāstus, kas neesot pirmā reize. Nesen bijusī amerikāņu aktrise sūdzējās par pārāk “intīmiem” jautājumiem no žurnālistu puses. Tajā pat laikā redaktori un žurnālisti labi atceras, ka pirms Megana Mārkla sāka satikties ar princi Hariju, šo stāstu par slaveno britu futbolistu un to, kā viņš it kā esot centies viņu uzaicināt uz randiņu, Megana stāstīja visai labprāt, pausts izdevumā “The Sun”.

Angļu futbolists Ešlijs Kols.
Foto: EMPICS SPORTS/ SCANPIX/ LETA
Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.