Lielbritānijas karaliene Elizabete II

Megana Mārkla vairākkārt esot sazinājusies ar karalieni Elizabeti II pirms bērēm: ledus ir sakustējies 24

Žurnālam “People” karaļnamam pietuvinātas personas atklājušas, ka prinča Harija sieva, Megana Mārkla un viņu mazais dēliņš Ārčijs pirms prinča Filipa bēru ceremonijas, kas tika aizvadīta pagājušās nedēļas nogalē, 17.aprīlī, vairākkārt esot sarunājusies telefoniski ar Lielbritānijas karalieni Elizabeti II.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasaki, ko ieraudzīji pirmo, un atklāj, ko tas liecina par tavu nākotni
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem pieciem gadiem, tevī slēpjas potenciāls kļūt par ģēniju 8
Veselam
Veiksmīgi cilvēki nekad nedara no rīta šīs četras lietas
Lasīt citas ziņas

Tāpat Megana esot katru dienu zvanījusi savam vīram, princim Harijam un dažreiz – pat vairākas reizes dienā, kuram ceļojums uz Lielbritāniju emocionāli esot bijis ļoti liels izaicinājums. Un ne tikai tamdēļ, ka bija jāapmeklē vectētiņa bēres. Tāpat bija paredzams, ka pēc intervijas Oprai Vinfrijai, ko Harijs un Megana sniedza Amerikā, būs gaidāms “atsalums” no britu karaliskās ģimenes locekļiem. Un, kā zināms, tas arī notiks – prinča Filipa bērēs Hariju pilnīgi ignorēja un ar viņu pat nesasveicinājās prinča Čārlza māsa, princese Anna, kā arī Čārlza brālis, princis Edvards un viņa sieva, grāfiene Sofija.

Karaliskā ģimene atvadās no mīļotā prinča Filipa
CITI ŠOBRĪD LASA

“Megana Mārkla vairākkārt sazinājās ar 95 gadus veco karalieni Elizabeti II, viņa izteica līdzjūtību un apsprieda vairākas citas tēmas,” – teikts izdevumā. Karaliskās ģimenes biogrāfi pauduši pārliecību, ka “ledus ir sakustējies”, tomēr esot jāsaprot, ka ir vēl ļoti, ļoti daudz neatrisināto jautājumu, kas aktualizējās pēc TV skandāla un skaļās intervijas. Tomēr visi vienisprātis pauduši pārliecību, ka ir apsveicami tas, ka sēru brīdī visi iesaistītie spēja koncentrēties uz vissvarīgāko, noliekot malā aizvainojumus un strīdus vienam pret otru.

Princis Harijs un Megana Mārkla

Jau ziņots, ka sākotnēji tika paredzēts, ka princis Harijs Lielbritānijā paliks līdz savas vecmāmiņas, karalienes Elizabetes II 95. dzimšanas dienai 21.aprīlī, tomēr beigās viņš šo lēmumu mainīja un dienu pirms tam atgriezās ASV, pie sievas Meganas un dēla Ārčija.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.