Karaliskā ģimene atvadās no mīļotā prinča Filipa

FOTO. TV kameras “piefiksē”, kuri britu karaliskās ģimenes locekļi atklāti izrādīja nepatiku pret prinča Harija klātbūtni viņa vectētiņa bērēs 38

Kā ziņots izdevumā “Mail On Sunday” britu karaliskās ģimenes pietuvinātās personas pastāstījušas, kā prinča Harija ierašanos uz sava vectēva, prinča Filipa bērēm, uztvēra citi ģimenes locekļi.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Optiskās ilūzijas tests: pasaki, ko ieraudzīji pirmo, un atklāj, ko tas liecina par tavu nākotni
Veselam
Veiksmīgi cilvēki nekad nedara no rīta šīs četras lietas
Kokteilis
Ja esi dzimis vienā no šiem pieciem gadiem, tevī slēpjas potenciāls kļūt par ģēniju 8
Lasīt citas ziņas

Jau ziņots, ka princis Harijs Lielbritānijā ieradās viens pats. Viņa sieva, amerikāniete Megana Mārkla ir otrā bērniņa gaidībās un ārsti bija ieteikuši izvairīties no ilgstoša lidojuma šajā grūtniecības periodā.

Tāpat arī vēstīts, ka karaliene Elizabete II mazdēla Harija dēļ bija pieļāvusi izņēmumu – viņa bija lūgusi pārējiem britu karaliskās ģimenes vīriešiem neģērbties svinīgajās uniformās, kā to noteiktu reglaments, bet gan izvēlēties melnus uzvalkus. Tas tāpēc, ka Harijs pēc atteikšanās no pienākumiem britu karaliskajā ģimenē zaudēja arī iespēju svinīgos pasākumos valkāt uniformu un karaliene bija vēlējusies, lai mazdēls nejustos “atšķirīgi”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tomēr kā ziņots, viss tik gludi nav gājis, kā varētu vēlēties. Acīmredzot, ka par Oprai Vinfrijai intervijā stāstīto visvairāk sadusmojušies ir trīs britu karaliskās ģimenes locekļi: prinča Harija tēta, prinča Čārlza māsa, princese Anna, kā arī prinča Čārlza brālis, princis Edvards un viņa sieva, grāfiene Sofija. Šīs trīs personas ne bēru ceremonijas laikā, ne pirms tam, ne pēc tam nepārmija ar princi Hariju ne vārda un pat nesasveicinājās. Vēl jo vairāk, izlikās viņu neredzam. Tā kā prinča Filipa bēru ceremonija tika pārraidīta televīzijā, piederīgie vairāku stundu garumā tika filmēti un atstāstītais par šo trīs ģimenes locekļu rīcību, ir aplūkojams ikvienam. Tomēr karaliskās ģimenes biogrāfi uzsver, ka šī attieksme neesot tulkojama kā “privātas antipātijas” pret Hariju, bet gan 94 gadus vecās karalienes Elizabetes II goda aizstāvēšana. Daudziem karaļģimenes locekļiem prinča Harija un viņa sievas Meganas intervija TV dīvai Oprai Vinfrijai esot bijis kā “naža dūriens mugurā”.

Princese Anna bēru ceremonijā.
Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA
Princis Edvards ar sievu Sofiju un abu bērniem.
Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

Tajā pašā laikā šajos kadros redzams, ka pēc bēru ceremonijas princis Harijs iet kopā ar savu brāli, princi Viljamu un Keitu Midltoni, un trijotne draudzīgi sarunājas. Britu karaliskās ģimenes pietuvinātās personas medijiem atklājušas, ka tieši Keita ir bijusi tā, kas šajās dienās ieguldījusi daudz centienu, lai Viljams salabtu ar savu brāli Hariju. Viņa esot sacījusi, ka viņi viens otram ir tikai divi un nekas pasaulē to neizmainīs.

Zināms arī, ka laikā, kad princis Harijs bija ieradies no ASV un Frogmoras namā ievēroja pašizolāciju, ar viņu draudzīgi kontaktējies princis Endrjū, prinča Čārlza brālis, kurš pats pirms kāda laika pārdzīvoja ļoti nepatīkamu un skaļu skandālu saistībā ar kādu savu amerikāņu draugu, miljardieri Epšteinu, kurš tika apsūdzēts vairāku nepilngadīgu personu seksuālā izmantošanā. Pēc tam, kad viņš tika apcietināts un arī pierādījumi šajā lietā bija gana nepārprotami, cietuma kamerā viņš pakārās. Vēlāk princis Endrjū publiski izteica līdzjūtību visiem Epšteina upuriem un sacīja, ka neko nav zinājis par sava tā laika drauga nodarbošanos.  Tomēr karaliene Elizabete II, konsultējoties ar princi Filipu, princi Čārlzu un princi Viljamu savu vidējo dēlu tomēr “sodīja”, atbrīvojot viņu no jebkādiem oficiāliem pienākumiem britu karaliskajā ģimenē, kā arī atņemot finansiālos ienākumus no monarhu ģimenes budžeta.

Princis Endrjū bēru ceremonijas laikā atradās vistuvāk savai mammai, karalienei Elizabetei II.
Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

Tāpat esot minēts, ka princis Čārlzs ir apņēmies pavadīt vēl dažas dienas kopā ar Hariju pirms viņš atgriezīsies Amerikā pie savas sievas un dēliņa Ārčija.

Princis Harijs pēc bēru ceremonijas sarunājas ar princi Viljamu un Keitu:

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.