Meganas Mārklas un prinča Harija dēliņš Ārčijs Mauntbatens Vindzors

Tomass Mārkls paziņo: viņš vērsīsies ar prasību tiesā pret savu meitu Meganu un znotu princi Hariju, lai viņam beidzot ļautu satikt savus mazbērnus 22

77 gadus vecais Meganas Mārklas tēvs, Tomass Mārkls, paziņojis presei, ka plāno vērsties tiesā, jo viņa meita un viņa znots, princis Harijs, neļauj viņam satikt savus mazbērnus – nesen pasaulē nākušo mazmeitiņu Lilibetu Diānu, kā arī mazdēlu – divgadīgo Ārčiju. Ar šādu paziņojumu viņš nācis klajā “Fox News” sniegtajā intervijā.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Kādas ir tavas kulinārijas prasmes – vai māki pagatavot šos 10 ēdienus, kuri jāprot katram latvietim?
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 18
Lasīt citas ziņas

“Es iesniegšu Kalifornijas tiesā prasību, jo man ir tiesības satikt savus mazbērnus” – viņš paziņoja, – “Ārčijs un Lilī ir mazi bērni. Viņi nav politiķi. Viņi nav šaha figūriņas. Viņiem vispār nav jābūt daļai no spēles. Un viņiem tāpat ir karaliskās asinis un viņiem ir tādas pašas tiesības kā citiem monarhiem.”

Jāatgādina, ka Meganas tēvs Tomass ļoti aktīvi sadarbojas ar medijiem un žurnālistiem jau kopš brīža, kad viņa meita saderinājās ar Lielbritānijas princi Hariju.

CITI ŠOBRĪD LASA
Princis Harijs un Megana Mārkla

Nesenajā intervijā ar “Fox News” viņš ne tikai atklājis, ka plāno vērsties tiesā, kas atļautu viņam satikt savus mazbērnus, bet arī aktīvi nokritizēja savas meitas rīcību par to, ka atbalstījusi vīru grāmatas rakstīšanā par karalisko ģimeni, ko viņš plāno izdot nākošgad.

“Harijam vairs nav, ko teikt. Pēc “psihiatrijas seansiem” ar Opru Vinfriju es pat nezinu, ko viņš vēl varētu paziņot publikai,” – TV kamerās izteicās Tomass Mārkls.

Princis Harijs un Megana piedalās Opras Vinfrijas sarunu šovā

Tāpat viņš presē aktīvi līdz šim arī kritizējis savu meitu. Savulaik viņš atklājis, ka Megana bērnībā sapņoja par slavu. Tajā laikā viņš esot strādājis televīzijā un ir ieguldījis daudz līdzekļu meitas nākotnē.

Atgādināsim, ka Meganas konflikts ar tēvu samilza pēc tam, kad viņš presei publikācijām pārdeva meitas rakstītu vēstuli viņam.

Nesenās intervijas beigās Tomass Mārkls paziņoja, ka netur ļaunu prātu uz karalisko ģimeni un jebkurā laikā priecāsies redzēt pie sevis ciemos Lielbritānijas karalieni Elizabeti II, kā arī jebkuru citu ģimenes locekli no britu karaliskās ģimenes.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.