“Mogo” hokejisti izcīnījuši otro čempionu titulu kluba vēsturē.

“Mogo” hokejisti otro reizi vēsturē kļūst par Latvijas čempioniem 0

“Mogo” komanda svētdien otro reizi pastāvēšanas vēsturē kļuva par Latvijas čempioni hokejā.

Saskaņa pēc vārdiem: 5 vārdu pāri, kuriem, pēc mākslīgā intelekta domām, ir vislabākā saderība
Vai kārtējā krāpnieku shēma? “Telefonā uzrādās neatbildēti zvani. Atzvanot uz numuru, adresāts apgalvo, ka nav zvanījis” 67
Vācu ģenerālleitnants prognozē, vai un kad Krievija varētu būt gatava uzbrukt NATO valstīm

“Mogo” vienība “Optibet” Hokeja līgas (OHL) finālsērijas sestajā spēlē izbraukumā ar 2:1 (0:1, 1:0, 0:0, 1:0) pagarinājumā pieveica iepriekšējo divu gadu čempionus “Kurbads”, sērijā līdz četrām uzvarām triumfējot ar 4-2.

Līdz šim vienīgo reizi “Mogo” komanda Latvijas čempionātā bija uzvarējusi 2015.gadā.

Uzvaru pagarinājumā viesiem nodrošināja Kārlis Ozoliņš.

Spēli aktīvāk iesāka “Mogo” komanda, kas turklāt pirmā perioda beigās arī guva vārtus, tomēr tie netika ieskaitīti. Pēc tam jau ar prettriecienu atbildēja “Kurbads”, jo astoņas sekundes līdz pirmās trešdaļas beigām rezultātu atklāja Mārcis Zembergs. Lai arī laukumā bija vērojama aizraujoša un asa cīņa, šoreiz vienības ar rezultatīvu hokeju neizcēlās.

Tiesa, “Mogo” izdevās panākt neizšķirtu, kad 34.minūtē vārtus guva pieredzējušais Kaspars Saulietis. Līdz ar to noslēdzošās 20 minūtes sākās ar neizšķirtu 1:1, tomēr beidzamajā periodā diezgan ievērojams pārsvars piederēja tieši “Mogo”, kas, spēlējot vienādos sastāvos, pat spēja “Kurbads” hokejistus iespiest viņu aizsardzības zonā. Pamatlaika izskaņā abu vienību vārtsargi glāba no vārtu zaudējumiem.

Pēdējās minūtēs “Mogo” hokejistiem piederēja ļoti liels pārsvars, kamēr “Kurbads” centās noturēt neizšķirtu. Tas mājiniekiem arī izdevās, kā rezultātā cīņa turpinājās pagarinājumā, kura sestajā minūtē viesiem uzvaru nodrošināja Ozoliņš.

Pēc mača par šīs finālsērijas vērtīgāko spēlētāju tika nosaukts Saulietis.

Līdz šim šajā sērijā uzvaras bija guvušas tikai mājinieces, bet “Mogo” svētdien lauza šo tradīciju.