HK “Mogo” hokejisti nonākuši vienas uzvaras attālumā no Latvijas čempionu titula.

Ziemiņš iemet divas ripas – “Mogo” uzvaras attālumā no Latvijas hokeja čempionu titula 0

Regulārās sezonas uzvarētāji “Mogo” piektdien nonāca vairs tikai vienas uzvaras attālumā no triumfa “Optibet” Hokeja līgas (OHL) finālsērijā un Latvijas čempionu titula.

7 pārsteidzošas lietas, ko par jums atklāj apģērba krāsa
Daudzas šo nezina! 15 populārākās sieviešu kļūdas seksā 15
Kadirovam daudz nav atlicis – viņš mirst. Čečenijas līdera nāve var ievilkt Putinu jaunā karā 144

Finālsērijas piektajā spēlē “Mogo” savā laukumā ar 4:3 (1:0, 1:1, 1:2, 1:0) papildlaikā uzvarēja iepriekšējo divu gadu Latvijas čempioni “Kurbadu”, sērijā līdz četrām uzvarām panākot vadību 3-2.

Uzvaru jau pagarinājuma 27.sekundē nodrošināja Juris Ziemiņš, kurš tādējādi šajā mačā iemeta divus vārtus, jo pirmajā periodā atklāja arī spēles rezultātu.

Fināla sestā spēle notiks svētdien “Kurbads” laukumā, bet nepieciešamības gadījumā izšķirošā, septītā, cīņa otrdien atgriezīsies “Mogo” hallē.

Jau mača piektajā minūtē skaitliskajā vairākumā rezultātu atklāja Ziemiņš, turklāt 32.minūtē Gatis Gricinskis ar metienu no neērtās nūjas puses panāca jau 2:0. Tiesa, “Kurbads” hokejisti nepadevās, bet 36.minūtē Mārtiņš Oskars Freimanis samazināja rezultāta starpību līdz minimumam.

Savukārt 44.minūtē Juris Upītis jau panāca neizšķirtu, bet astoņas minūtes vēlāk Mārtiņš Porejs vadībā izvirzīja “Kurbads” vienību. Pēc šāda pavērsiena “Mogo” centās pārņemt iniciatīvu, kas arī izdevās, jo 56.minūtē 3:3 panāca Deivids Sarkanis.

Pamatlaiks noslēdzās ar neizšķirtu, tāpēc cīņa turpinājās pagarinājumā, kur jau 27.sekundē uzvaru mājiniekiem nodrošināja Ziemiņš, kurš saņēma teicamu piespēli no Deivida Sarkaņa.

Pirmajās divās spēlēs uzvarēja “Mogo” hokejisti – 3:2 un 4:3 “bullīšos”, kamēr nākamajos divos mačos pārāki ar 3:1 un 1:0 bija “Kurbada” spēlētāji. Visās līdzšinējās piecās spēlēs uzvarējuši mājinieki.

Abas komandas finālsērijā tikās arī pirms diviem gadiem, kad “Kurbada” hokejisti sērijā bija nonākuši iedzinējos ar 0-3, taču uzvarēja četras nākamās spēles un pirmo reizi vēsturē kļuva par čempioniem. Tāpat abas vienības pēc Latvijas kausa atjaunošanas trīs reizes tikās šīs trofejas izcīņas finālā, visos trīs mačos sīvā cīņā uzvarot “Mogo” komandai.