Monika Zīle dažādos laikos

Monikas Zīles piemiņai. Latvija zaudējusi viedu un dzīvespriecīgu cilvēku ar brīnišķīgu humora izjūtu 4

Šodien Latvjā sēro par publicistes, rakstnieces un politiķes Monikas Zīles aiziešanu viņsaulē. Monika Zīle bija īpašs cilvēks. Apdāvināta ne tikai ar brīnisķīģu valodu, bet arī humora izjūtu.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
Kokteilis
6 lietas, pēc kurām vīrieši klusībā alkst gultā, bet nevēlas to atzīt
Lasīt citas ziņas

Pagājušajā gadā LTV raidījums 4.studija veidoja stāstu par iepazīšanās tēmu, kas vēl jo projām ir aktuāla. Svešzemju bāleliņi vēl jo projām met “tīklus”, lai iepazītos ar Latvijas sievietēm internetā, tomēr nekās vairāk par naudu lielākajai daļai nemaz neinteresē.

Toreiz Monika Zīle ar gardiem smiekliem stāstīja savu pieredzi. Viņai rakstīja vairāki virtuālie ārvalstu prinči, kuri vēlējās iepazīties.

CITI ŠOBRĪD LASA

“Manos 80, man būtu jājūtas glaimotai. “Sveika, Krāšņā. Man ļoti patika tavs profils. Saki, kā tevi sauc!” Ģenerāļi – nez cik tās ordeņu lentes, tur sēž un vēl nez kādi tur tajos štābos.. Tad dakteris, stetoskops uzkārts viņam tāds. Galvenais, ka sevišķi tiem ģenerāļiem, tā liekas, viņu sievas ir nopļāvis kaut kāds mēris. Vienu brīdi to augstāko, to ASV bruņoto spēku vadības ģimenes locekļiem pāri ir gājis tāds pļāviens, visi raksta par mirušām sievām un tā. Un tad vēl ir ar sunīšiem. Tad ir ar bērniem, tāds vientuļš atraitnis tāds.

Vēl ir tie mirēji, kas tūlīt mirs un savus miljonus novēlē. Man visinteresantākais piedāvājums bija pagājušajā gadā. Arī man liekas kaut kāds tur Saūda Arābijas vai kas, bet tur jau nav teikts, no kurienes tas teksts nāk, viņš var nākt no blakus mājas, goda vārds, ņemot vērā mūsu apstākļus. Bet es esmu pētīta un atrasta par tādu drošu cilvēku, ar kuru var uzsākt automobiļu ražošanas biznesu. Un 37 miljoni, tā sakot, eiro. Es te smējos, ka es tā padomāju – tur nekas tāds nesanāk pa tiem 37 miljoniem eiro.”

Savos cienījamajos gados Monika bija aktīva platformas Facebook lietotāja. Un redzams, ka viņa vēl 24. augustā smējusies par kāda ārvalsta prinča atsūtīto vēstuli, norādot emocijzīmi, ka jūtas brīnišķīgi.

“Sveiki, man patīk tavi ieraksti, tu izskaties ļoti jauki un patīkami draudzēties. Mēģināju jums nosūtīt draudzības uzaicinājumu, bet tas neizdevās, tāpēc nolēmu šeit ierakstīt komentāru. Ja neiebilstat, atsūtiet man savu WhatsApp numuru vai tiešo ziņu, esiet draugi, paldies.”

Savukārt 2.septembrī Monikas meita Baiba mammas Facebook lapas sekotājiem ziņoja par platformā esošu viltus profilu, kurā izmantota Zīles kundze fotogrāfija. Kundze pēkšņi bija kļuvusi par Ričardu. Viņa rakstīja: ”Mammai jauna karjera, vārds un pārcēlusies uz Minheni. Nav slikti, tieši Oktoberfests tuvojas.”

Visu cieņu Monikai Zīlei par bagātīgām emocijām nodzīvotu mūžu un spēju likt pasmaidīt arī citiem.

Visdziļākā līdzjūtība Monikas Zīles ģimenei, draugiem.

SAISTĪTIE RAKSTI