NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs
NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs
Foto: EPA/Scanpix/LETA

“Mums būs jāmaksā vēl lielāka cena, ja Putins sasniegs savus mērķus.” Stoltenbergs par to, ka karš varētu ilgt gadiem 0

Karš Ukrainā varētu ilgt gadiem, svētdien publicētā intervijā Vācijas laikrakstā “Bild” brīdina NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
3 horoskopa zīmes, ko visi mīl – viņi izceļas ar īpašu harismu un siltu enerģiju
Mājas
FOTO. Mežaparkā par 1,4 miljoniem tiek pārdota māja, kas pārsteidz ar arhitektūru un ne tikai…
RAKSTA REDAKTORS
Vācu policijas auto Latgalē satrauc iedzīvotājus – kas īsti notiek? 2
Lasīt citas ziņas

“Mums ir jāgatavojas, ka tas ilgs gadiem,” sacīja Stoltenbergs. “Mēs nedrīkstam vājināt mūsu atbalstu Ukrainai, pat ja maksa ir liela – ne tikai militārā atbalsta, bet arī augošo enerģijas un pārtikas cenu izteiksmē.”

Viņš sacīja, ka degvielas un pārtikas cenas nav nekas, salīdzinot ar cenu, kādu katru dienu maksā ukraiņi frontē, brīdinot, ka “mums būs jāmaksā vēl lielāka cena”, ja Krievijas prezidents Vladimirs Putins sasniegs savus mērķus Ukrainā.

SAISTĪTIE RAKSTI