Mūrniece: “Notiek psiholoģiskās operācijas pret mūsu iedzīvotājiem. Tiek mēģināts manipulēt un radīt nedrošības sajūtu” 0

“Runājot par to, kas notiek informatīvajā telpā, es gribu uzsvērt psiholoģiskās operācijas pret mūsu iedzīvotājiem. Tiek mēģināts manipulēt un radīt šo nedrošības sajūtu,” TV24 raidījumā “Kartības rullis” skaidro Saeimas deputāte Ināra Mūrniece.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 71
Lasīt citas ziņas

Mūrniece skaidro, ka cilvēki mēģina domāt ļoti vienkāršotā līmenī. Viņa uzsver, ka šis psiholoģisko operāciju līmenis ir daudz dziļāks par racionālo.

“Mēs spiežam un racionālo. Ir jādomā daudz dziļāk. Ir jāizmanto arī emocionālais līmenis, arī humors.” Mūrniece uzteic lielisku piemēru, kas izstrādāts Zemessardzē: kampaņa “Mana Latvija. Mana atbildība”. Tā uzrunā gan racionāli, gan emocionāli.

CITI ŠOBRĪD LASA

Savukārt Eiropas Parlamenta deputāta amata kandidāts Raimonds Bergmanis komentē, ka pavisam nesen ir iesniegts parlamentā  Kiberdrošības likums.

Kā arī Bergmanis īpaši izceļ: “Mēs tikko redzējām, ka Latvijas Kiberaizsardzības vienība uzvarēja NATO 40 komandas!” Bermanis atgāgina, ka sākontēji kiberapmācības tika uzsāktas Saldus tehnikumā, tad tālākais posms bija Valmieras augstskolā. Šī ir joma, kuru ir jāturpina attīstīt un jāturpina darboties uzsver Raimons Bergmanis.

SAISTĪTIE RAKSTI