Kokteilis
Apbrīno

Mūziķis Horens Stalbe ticis arestēts un ir gaidāma tiesa: viņš pastāsta, kāpēc un kā tas noticis0

Publicitātes foto

Mūziķis, interneta raidījuma “Rullē ar Horenu” vadītājs Horens Stalbe šoreiz paviesojies citā Youtube raidījumā – “Pāļa bazars”. Sarunā ar Jāni Krīvēnu viņš atklāja interesantus faktus gan par savu dzīvi, gan arī par nesen notikušo – viņu arestēja Kriminālpolicija.

Horens smej, ka nekad nav slēpis faktu, ka smēķē marihuānu un arestēts, kā arī ievietots kamerā uz 48 stundām, viņš tika tieši šī iemesla dēļ – par narkotisko vielu lietošanu, iegādāšanos un tirdzniecību.

Horens atceras tās dienas notikumus un stāsta, ka sākumā drošības pēc pajautājis, vai tas nav joks, ka viņu vēlas arestēt, bet, kā izrādījies, nē. Tāpat viņš atklāja, ka vienā kamerā ar viņu tika ievietots vīrietis, kas bijis heroīna lietotājs, kuram šajā laikā bijis ļoti slikti un Horens viņam pienesis ūdeni.

Viņš arī neslēpj, ka par izvirzītajām apsūdzībām ir gaidāma tiesa, tomēr vēl nav zināms, kad un kādā formātā tā notiks, jo šobrīd notiek izmeklēšana.

Neraugoties uz to, ka viņš tika gan arestēts, gan viņam izvirzīta apsūdzība, Horens saka, ka Kriminālpolicijas darbinieki savu darbu ir darījuši lieliski un arī viņi ir tikai cilvēki, kuri pēc savas darbadienas dodas mājās un kuriem arī ir ģimene un bērni. Viņš smejas, ka aizturēšanas laikā viņi teikuši, ka beidzot pie viņiem ir nonācis tāds cilvēks kā Horens, kurš gan smaida, gan var pat pajokot, nevis viņus tikai lamā un sauc par “kretīniem”.

Horens Stable atklāj, ka ir apņēmies uzrakstīt dziesmu par Kriminālpolicijas darbiniekiem, kuru darbs nebūt nav viegls. Vārdi dziesmai esot jau uzrakstīti.

Visu interviju ar Horenu skaties šajā video:

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

AD
Artis Drēziņš
Latvijā
Lauris pēc trieciena palicis bez apziņas un mēdz nekontrolējami staigāt. Kāpēc dzērājšoferi Jāni apcietināja tiesas zālē? 12
6 stundas
LE
LETA
Latvijā
Daudzi vienā pilsētā un “Dinamo” sportisti: lielajam Covid-19 inficēto skaitam “pa pēdām”
1 stunda
LA
LA.LV
Ekonomika
Pirmā palīdzība, ja esi palicis bez darba: kur vērsties, ar ko sākt?
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Pēc iedzeršanas sastrīdās, draugu aplej ar alkoholu un aizdedzina
1 stunda
LE
LETA
Veselam
Epidemioloģe atklāti par Covid-19 izplatības situāciju Daugavpilī
3 stundas