Liepājas osta.
Liepājas osta.
Foto: Ieva Lūka/LETA

Nedienas “Tosmares kuģubūvētavā” – atkal lūdz atzīt par maksātnespējīgu 0

Kurzemes rajona tiesā Liepājā atkal iesniegts pieteikums atzīt kuģu būves un remonta uzņēmumu “Tosmares kuģubūvētava” par maksātnespējīgu, liecina Maksātnespējas administrācijas publiskotā informācija.

6 visilgāk kalpojošās automašīnu markas, kas populāras Latvijā. Ja tev ir šāds auto, nemaz neplāno pārdot!
Veselam
Vai tu ej gulēt pārāk vēlu? Uzzini, cikos katras vecuma grupas pārstāvjiem vislabāk iet gulēt, lai miegs būtu kā lāčiem ziemā
Veselam
10 pazīmes, ka tev jau ir izdegšana vai drīzumā tā būs, ja neko dzīvē nemainīsi
Lasīt citas ziņas

Ar pieteikumu tiesā vērsusies SIA “Intol”. Kompānijas maksātnespējas procesa administratora pretendents ir Ēriks Spurelis. Kurzemes rajona tiesā aģentūra LETA uzzināja, ka “Tosmares kuģubūvētavas” maksātnespējas lietu plānots skatīt 14.martā.

Aģentūra LETA jau vēstīja, ka 2018.gada janvārī ar pieteikumu atzīt “Tosmares kuģubūvētavu” par maksātnespējīgu tiesā vērsās SIA “KHL-Company”, taču februāra sākumā tiesvedība šajā lietā tika izbeigta, jo pieteicējs pieteikumu neuzturēja.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat ziņots, ka 2017.gada deviņos mēnešos “Tosmares kuģubūvētava” strādāja ar 2,956 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 20,1% mazāk nekā 2016.gada deviņos mēnešos, savukārt kompānijas peļņa samazinājās vairākkārt un bija 2119 eiro.

“Tosmares kuģubūvētavas” akcijas kotē biržas “Nasdaq Riga” otrajā sarakstā. Tā lielākā īpašniece ir “Rīgas kuģu būvētava”.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.