Foto: Evija Trifanova/ Zane Bitere/LETA

“Ņemam vienu Šuplinsku, 50 bērnus un lai iemāca “epidemioloģiski droši” draudzēties!” Lapsa izaicina ministri 51

“Mēs pēdējā laikā esam uzzinājuši un apkopojuši dažādus datus par to, kā pandēmijā jūtas jaunieši. Iespējams, viņi ir pat stipri nelaimīgāki un bēdīgāki par pieaugušajiem,” kā pandēmija ietekmē dažādu paaudžu cilvēkus, kanālā RīgaTV 24 raidījumā “Preses klubs” izsakās publicists Lato Lapsa.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
TV24
“Viss ir slikti!” Krievijas karavīrs raudot dalās ar notiekošo frontē
Lasīt citas ziņas

Lapsa nesaprot, kā šobrīd iespējams plānot bērniem un jauniešiem sarīkot masu pasākumu epidemioloģiski drošā veidā, tāpēc viņš publiski izaicina Izglītības un zinātnes ministri Ilgu Šuplinsku.

“Ņemam vienu Ilgu Šuplinsku, kura stāv un krīt par šiem e-dziesmu svētkiem, ņemam 50 dažāda vecuma bērnus un uzdodam Ilgai Šuplinskai trīs stundas kameru priekšā izdarīt tā, lai visi šie bērni epidemioloģiski drošā un kārtīgā veidā kontaktējas. Ja viņai tas izdosies, lai taisa lielus dziesmu svētkus, mazus, vidējus un kādus vien vēlas,” publicists skaidro.

CITI ŠOBRĪD LASA

Viņaprāt, realitāte ir tāda, ka Ilgai Šuplinskai nav ne mazākās sajēgas par to, kas ir bērni un pusaudži, kā viņi uzvedās un ko viņi dara.

“Viņa dzīvo nevis pasaku pasaulē, bet kaut kur vēl stipri pārākā realitātē. Tas fiziski nav iespējams! Varbūt Ilga Šuplinska var salikt 50 izglītības ministrijas ierēdņus vienā telpā un panākt, lai viņi uzvedās epidemioloģiski drošā veidā – tas viņai izdosies, bet ne bērnus!” publicists uzskata.

Skolēnu Dziesmu un deju svētku norise dažādos laikos
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.