Kokteilis
Mīli

Nesaderīgākie pāri: kāds vīrietis tev nav piemērots saskaņā ar tavu zodiaka zīmi?0

Foto: Pexels

Noskaidrosim, kādas zīmes vīrietis tev galīgi nav piemērots saskaņā ar tavu zodiaka zīmi!

Sieviete – Auns

Tev galīgi neder vīrietis, kas dzimis Dvīņu zvaigznājā – sākumā jūs var vienot kaislība, bet vēlāk tevi, kā racionālu sievieti, viņš sāks ļoti kaitināt. Tāpat tu neesi saderīga ar vīrieti – Lauvu – viņš ir brīvdomātājs un necietīs tavu mērķtiecību. Konflikts konflikta galā!

Sieviete – Vērsis

Tev neder vīrietis, kas dzimis Lauvas zīmē – viņš tev būs pārlieku emocionāls un prasīgs. Tev blakus ir vajadzīgs nosvērtāks vīrietis. Tāpat arī tev nav pa ceļam ar vīrieti – Strēlnieku – jums vispār ir maz kā kopīga.

Sieviete – Dvīņi

Tev neder vīrietis – Skorpions – viņš centīsies tevi kontrolēt, bet tu to necietīsi. Savukārt vīrietis – Jaunava sakaitinās tevi vien ar dažiem teikumiem.

Sieviete – Vēzis

Tev neder vīrietis, kas dzimis Skorpiona zvaigznājā – abpusēja greizsirdība un nemitīgi strīdi, nekas labs nesanāks. Vīrietis – Jaunava – viņš neprot paust maigumu, ko tu, savukārt, attiecībās ļoti gaidi.

Sieviete – Lauva

Tev nebūs saskaņas ar vīrieti – Ūdensvīru. Viņš gribēs tevi pakļaut, bet tas jau nav iespējams! Tāpat vīrietis, kas dzimis Mežāža zvaigznājā arī tev neder – viņš ir pārāk patmīlīgs.

Sieviete – Jaunava

Tev nesaskan ar vīrieti – Vēzi – jūs abi esat pārlieku jūtīgi, nemitīgi viens otram kaut ko pārmetīsiet un apvainosieties. Tāpat arī ar vīrieti – Zivīm tev ne pa ceļam, jūsu starpā ir nesaprašanās siena.

Sieviete – Svari

Vīrietis – Mežāzis – viņš ir patmīlīgs diktators, no kura kompānijas tu ātri vien gribēsi aizbēgt. Arī vīrietis – Zivis tev neder, jo šie vīrieši ir tik emocionāli, ka tev nebūs pa spēkam to izturēt. Turklāt arī tu pati viņam liksies pārāk “asa”.

Sieviete – Skorpions

Tev neder vīrietis, kas dzimis tevis pašas zodiaka zīmē – Skorpions. Divu Skorpionu savienība diemžēl nav iespējama – izņemot kaislības gultā jūsu starpā valdīs tik daudz nepārvaramu emociju, ka šīs attiecības drīzāk var vērtēt par emocionālo vētru, nevis attiecībām. Tāpat tev kategoriski nesader ar vīrieti – Dvīni, tu uzskati, ka šie vīrieši ir pārāk lieli runātāji, nekā nedarītāji, plus vēl sapņotāji.

Sieviete – Strēlnieks

Tev neder vīrietis – Vērsis – viņš grib stabilitāti, tu to ienīsti. Jums pavisam nav pa ceļam. Tāpat tev neder vīrietis – Jaunava – viņam patīk ierasta vide, kārtība un pat rutīna. Rutīna? Tu taču no tās bēdz kā no uguns!

Sieviete – Mežāzis

Tev nesader ar vīrieti – Lauvu. Viņš vienmēr grib tavu uzmanību, bet cik tad var? Savukārt vīrietis – Auns tev neder tā dēļ, ka jūs abi būsiet viens pret otru pārāk prasīgi. Kā divi āži uz tiltiņa – neviens no jums nebūs gatavs piekāpties. Neveiksmīga savienība!

Sieviete – Ūdensvīrs

Saistītie raksti

Tev nevar veidoties labas attiecības ar vīrieti – Skorpionu. Viņam patīk visu kontrolēt, bet tev vajag brīvību! Vīrietis – Zivis prasa no tevis pārlieku daudz emociju un uzmanības. Tev nav vaļas viņam to visu dot.

Sieviete – Zivis

Tev galīgi neder vīrietis, kas dzimis Dvīņu zvaigznājā – pretrunīga savienība. Šie vīrieši daudz koķetē ar visām, viņiem patīk citu sieviešu uzmanību, bet tu tādas attiecības necietīsi ne 2 minūtes. Savukārt vīrietis – Svari tev neder savas nepastāvības dēļ. Viņi mūždien svārstās, nevar izlemt, nezina, ko izvēlēties, bet tu pati esi emocionāli nenoturīga. Kopā jūs veidosiet neveiksmīgu pāri.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Andris Kivičs kļuvis par ceturtā bērna tēvu un turpat pie Dzemdību nama iesaistījies strīdā: izsaukta policija 7
3 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Prinča Viljama mīļotā sieva Keita Midltone patiešām pārsteigusi – šādu tērpu viņa līdz šim nebija izvēlējusies
3 dienas
KO
kokteilis.lv
Kokteilis
Kā vārds ietekmē tavu dzīvi: šīs dienas gaviļnieki – Lija, Olīvija, Olivers un Odrija
3 dienas

Lasītākie

LE
LETA
Latvijā
“Mums ir jāzina informācija par katru ieceļotāju.” Covid-19 apstākļos būs stingrākā Latvijā ieceļojošo kontrole
21 minūtes
IB
Indulis Burka
Latvijā
“Mani pārsteidz, ka pašvaldība par notikušo īpaši nepārdzīvo!” Skrīveru iedzīvotāji šokā – vācietis patvaļīgi izcirtis apmēram 100 ozolus 20
12 stundas
OZ
Olafs Zvejnieks
Latvijā
“Piena upes ķīseļa krastos ar šokolādes tiltiem.” Konflikts valdošajā koalīcijā
3 stundas
LE
LETA
Latvijā
Covid-19 izplatības ierobežojumu dēļ daļa ārvalstu studentu jauno semestri varētu sākt attālināti
9 minūtes
LE
LETA
Ekonomika
Jauna pieeja cīņai ar “aplokšņu algām”. Darba devējiem zemā alga būs jāpierāda VID 1
5 stundas