Princis Harijs, Megana Mārkla ar abiem bērniem – dēlu Ārčiju un meitu Lilibetu.
Princis Harijs, Megana Mārkla ar abiem bērniem – dēlu Ārčiju un meitu Lilibetu.
Foto: ekrānuzņēmums/ Instagram.

Neviens nezina, ka viņa vecvecmāmiņa ir karaliene: princis Harijs un Megana dēla Ārčija “radurakstus” bērnudārzā neafišē 24

Prinča Harija un viņas sievas Meganas Mārklas vecākais dēls Ārčijs Mauntbatens-Vindzors, kurš maijā nosvinēja savu otro dzimšanas dienu, Amerikā ir sācis apmeklēt bērnudārzu.

Reklāma
Reklāma
Mājas
Vārītus rīsus nedrīkst uzglabāt ilgāk par vienu dienu! 10 bieži pieļautas kļūdas gatavojot, kas var izraisīt saindēšanos ar pārtiku
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu
Lasīt citas ziņas
Meganas Mārklas un prinča Harija dēliņš Ārčijs Mauntbatens Vindzors

Tomēr, kā izrādās, vairums Ārčija grupiņu biedru un bērnu vecāki nemaz nezina, ka zēna vecvecmāmiņa ir Lielbritānijas karaliene Elizabete II, teikts izdevumā “The Mirror”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pret slaveno pāri bērnudārzā izturoties tāpat kā pret jebkuru no vecākiem un tieši tāpat arī pret mazo Ārčiju, kurš esot tāds pats bērns kā visi citi, kas apmeklē konkrēto bērnudārzu. Vienīgie, kas esot informēti par Ārčija ģimenes saitēm ar Lielbritānijas karalieni, ir vadība.

Princis Harijs un Megana Mārkla

“Vairums vecāku nezina neko par britu karalisko ģimeni un princi Hariju” – sacījusi kāda Ārčija grupiņas biedra mamma izdevumam “The Mirror”.

Tāpat viņa atklājusi, ka lielākoties uz bērnudārzu dēlu nogādā tieši princis Harijs, nevis Megana.

“Visbiežāk Harijs atved Ārčiju un arī paņem pēc nodarbībām, man šķiet, ka viņš ir ļoti labs un rūpīgs tētis,” – viņa sacījusi izdevumam.

“Vairums vecāku, satiekot Hariju vai Meganu, izturas pret viņiem tāpat kā pret jebkuru citu. Viņi nezina, ka Ārčija vecāki ir piederīgi karaliskajai ģimenei un, iespējams, pat, ja zinātu, viņiem būtu vienalga. Te ir Amerika,” – teikusi sieviete.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.