Foto: EPA/Scanpix/LETA

Okupanti Zaporižjas AES “pievieno” Krievijas korporācijai “Rosatom” 0

Pievieno LA.LV

Ukrainā iebrukušās Krievijas armijas pārstāvji informējuši Zaporižjas atomelektrostacijas (AES) vadošos darbiniekus, ka spēkstacija tagad atrodas Krievijas atomenerģijas korporācijas “Rosatom” īpašumā, pavētījis Ukrainas Nacionālā Atomenerģijas uzņēmuma “Enerhoatom” vadītājs Petro Kotins.

Veselam
Mati kļūst plānāki un izkrīt? Šie 10 pārtikas produkti var palīdzēt pret to cīnīties
Polija sper bezprecedenta soli: Zelenskim atņem valsts augstāko apbalvojumu
Kokteilis
Šīm zodiaka zīmēm labāk pārdomāt katru sperto soli – karma tām atspēlējas īpaši sāpīgi
Lasīt citas ziņas

“Tā dēvētās militāri civilās administrācijas pārstāvji ieradās stacijā un sapulcēja vadību. Uzvārdus viņi nenosauc, runā tikai, ka viņi ir militāri civilās administrācijas pārstāvji,” stāsta Kotins.

“Viņi paziņoja, ka šī tagad ir “Rosatom” stacija un ka tā Ukrainai vairs nepieder. Būtībā, ka ir atnākuši šeit uz ilgu laiku un šī tagad ir ordas teritorija, tāpēc atomstacijai ir jāstrādā atbilstoši “Rosatom” rīkojumiem,” notikušo atstāsta Ukrainas uzņēmuma vadītājs.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau iepriekš tika ziņots, ka “Rosatom” piedalījās Zaporižjas AES sagrābšanā.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI