Ilustratīvs attēls
Ilustratīvs attēls
Foto: AFP/ SCANPIX/ LETA

Otrdien Latvijā reģistrēti 983 jauni Covid-19 gadījumi, 17 sasirgušie miruši 0

Pievieno LA.LV

Otrdien Latvijā atklāti 983 jauni saslimšanas ar Covid-19 gadījumi un saņemta informācija par 17 ar Covid-19 sasirgušu personu nāvi, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) apkopotā informācija.

“Kad ieraudzīju, iepletu acis!” Pircēji diskutē par jaunajiem “Lidl” produktiem; tādus nekur citur iegādāties nav iespējams
Kokteilis
Sievietes ar šiem vārdiem bieži dēvē par eņģeļiem: viņas iedvesmo, nomierina un vienmēr atbalsta
“Paldies varēsiet man teikt pēc tam!” Iespaidojoties no premjeres, Ralfs Eilands palūdzies Dievam dāvanā kaut ko Latvijai 13
Lasīt citas ziņas

Starp mirušajiem viens cilvēks bijis vecumā no 50 līdz 59 gadiem, divi – vecumā no 60 līdz 69 gadiem, septiņi – vecumā no 70 līdz 79 gadiem, seši – vecumā no 80 līdz 89 gadiem un viens – vecumā no 90 līdz 99 gadiem.

Otrdien Latvijā veikts 12 591 Covid-19 tests, līdz ar to pozitīvo gadījumu īpatsvars pret testētajiem pieaudzis līdz 7,8%. SPKC iepriekš skaidroja, ka šis rādītājs Eiropas Savienībā tiek uzskatīts par būtisku, jo, tam pārsniedzot 4% robežu, slimības izplatība uzskatāma par strauju un nekontrolētu.

CITI ŠOBRĪD LASA

Latvijā reģistrēto Covid-19 gadījumu skaits līdz šim sasniedzis 83 445, bet mirušo Covid-19 pacientu skaits – 1587 jeb 1,9% no visiem atklātajiem inficēšanās gadījumiem.

Divu nedēļu kumulatīvais saslimstības rādītājs uz 100 000 iedzīvotāju sarucis tikai nedaudz – līdz 502,5 gadījumiem.

Aģentūras LETA aprēķini liecina, ka pēdējo divu nedēļu laikā saslimšana ar Covid-19 Latvijā apstiprināta 9586 personām.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.