Vandāļi izskrūvējuši skrūves bērnu šūpolēm Rīgas pagalmā

Par mata tiesu no nelaimes! Vandāļi bērnu šūpolēm Rīgas pagalmā izskrūvējuši skrūves, tādejādi apdraudot mazuļus 16

Vasara ir laiks, kad rotaļu laukumi piedzīvo vislielāko noslodzi un bērnu pieplūdumu. Taču neskatoties uz bezgalīgajiem prieka brīžiem, ko sniedz rotaļu laukums, pieaugušajiem ir jābūt vērīgiem un jāseko līdzi pašam svarīgākajam – bērnu drošībai. Kāpēc par to būtu jādomā? SIA “Jūrmalas Mežaparki” pārstāvis Mārtiņš Čuda šodien informēja portālu LA.LV par kādu nepatīkamu atgadījumu bērnu rotaļu laukumā, kur bija paviesojušies vandāļi.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Jo tālāk šķir, jo dumjāks var palikt!” Slaidiņu līdz smiekliem pārsteidzis suvenīrs no Ukrainas – krievu karavīra piezīmju grāmata 74
Kokteilis
Auns – Minhene, Lauva – Parīze: kuru Eiropas pilsētu vajadzētu apmeklēt tavai zodiaka zīmei 19
Kokteilis
VIDEO. “Nākamais apkaunojums aiz Galkina!” Laima Vaikule koncertā dzied ukraiņu valodā, kas nokaitinājis krievvalodīgos
Lasīt citas ziņas

Vakar, 27.jūnijā,  pl. 17:15 tika saņemta ziņa no Rīgas Teritorijas labiekārtošanas pārvaldes, ka rotaļu laukumam Rīgā, kas atrodas Garajā ielā, šūpoļu pārliktnim ir pazudušas skrūves. Redzot fotofiksācijas, “JMP” montāžas brigāde izbrauca nekavējoties un jau līdz pl. 18:30 problēmu novērsa.

Čudas atsūtītajos foto redzamas trūkstošo skrūvju vietas šūpolēs, kurās vēl palikušas veco skrūvju blīvju nospieduma pēdas. Šādi atskrūvēts šūpoļu pārliktnis, kurš turās uz trim, nevis visām četrām šūpoļu kājām ir ārkārtīgi bīstams, jo var izlūzt un uzkrist virsū bērnam. 10x120mm bultskrūves, zem plastmasas uzmavas, vienai konkrētai brusai nevar atskrūvēties pašas no sevis – kāds to ir izdarījis ar nolūku, kā arī šāda uzdevuma paveikšanai ir vajadzīgi speciāli instrumenti un zināmas iemaņas to pielietošanai. “Mums nav saprotams šādas rīcības motīvs, jo 30 kg smaga stieņa uzgāšana bērnam uz galvas no 2m augstuma ir vairāk nekā vienkārši ļaunums,” tā LA.LV sacīja Čuda.

CITI ŠOBRĪD LASA

Drošība nav atkarīga tikai no bērnu uzvedības, bet gan arī no rotaļu laukuma stāvokļa. Tāpēc Čuda aicina publiski visus un ikvienu pieaugušo, kura bērni, mazbērni vai pieskatāmie rotaļājas laukumā, pievērst uzmanību arī rotaļu laukuma konstrukcijām. Redzot kādu bojājumu, par to ziņot savai pašvaldībai vai apsaimniekotājam un nekādā gadījumā neļaut bērnam turpināt rotaļāties bojātajā iekārtā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.