FOTO: LA.LV kolāža

“Pateicoties Aldim, uzzināju, ka blakus ciemā dzīvo pedofils!” Sabiedrība Gobzemam ziedojusi vairākus desmitus tūkstošus eiro 4

Pievieno LA.LV

Lai turpinātu iesākto, skandalozo darbu, Aldim Gobzemam sabiedrība ziedojusi teju 30 tūkstošus eiro. Par šo faktu neapmierināta ir daļa sabiedrības.

Kokteilis
Sievietes ar šiem vārdiem bieži dēvē par eņģeļiem: viņas iedvesmo, nomierina un vienmēr atbalsta
Kokteilis
“Man atpakaļceļa vairs nav…” Ainārs Rubiķis atklāj patiesību par attiecībām ar Rēziju Kalniņu
Kokteilis
Vairs nekas nebūs kā agrāk – trīs zodiaka zīmes stāv lielu pārmaiņu priekšā
Lasīt citas ziņas

@mrs.melke sociālajā tīklā “Threads” raksta: “Zeme, paveries! 1,8 tūkstošus reižu cilvēki ir noziedojuši, lai Aldis Gobzems savā “Instagram” kontā turpinātu likt klačas un apmelojumus par Latvijā zināmiem un ne tik zināmiem cilvēkiem!”

Kāda lietotāja gan norāda, ka, viņasprāt, aptuveni 85% no Gobzema publicētās informācijas ir patiesība, nevis klačas vai apmelojumi. Arī cits lietotājs nepiekrīt šim apgalvojumam, sakot, ka lielākā daļa no publicētās informācijas ir fakti.

CITI ŠOBRĪD LASA

Ko vēl par Aldi Gobzemu domā “Threads” lietotāji?

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.