Foto: LETA

Paziņojums “Rīgas satiksmes” transportā radījis neizpratni pasažieros: “Stulbs ieteikums!” 34

“Twitter” lietotāja Antra Oša dalījusies ar foto, ko uzņēmusi, pārvietojoties sabiedriskajā transportā. Tajā rakstītais teksts šķiet aplams.

Reklāma
Reklāma
TV24
“Notiek cepšanās visaugstākajā temperatūrā.” Slaidiņš par to, ka Kremlis kritis histērijā un draud ar triecieniem
Kokteilis
Bez smiekliem neiztikt! Prezidentu šodien uzjautrinājis kāds jaunietis, kurš viņu nosaucis neparastā vārdā
Veselam
Kā saprast, ka jūsu partneris ir toksisks cilvēks? Viņus nodod šīs 9 frāzes 16
Lasīt citas ziņas

Paziņojumā transportā rakstīts: “Lūdzu, nedaudz uzgaidiet! Sagaidīsim, kad citi pasažieri iekāps un tad – izkāpsim paši. Paldies par sapratni.”

Antra komentē: “Man jāļauj citiem iekāpt, un tad jāmēģina izkāpt pašai? Velti teikt paldies par sapratni, jo šo ir pārāk grūti saprast.”

CITI ŠOBRĪD LASA

Komentētāji norāda, ka šādi paziņojumi ir tikai transporta līdzekļos, kuros iekāpšana tiek organizēta pa priekšējām durvīm. Taču viedokļi par to, cik pareizs vai nepareizs ir konkrētais uzraksts, dalās.

Te daži no komentāriem!

“Man loģiskāk šķistu darīt otrādi.”

“Tas tiešām ir stulbs ieteikums. Gudrāk būtu izkāpt un atbrīvot vietu iekāpējiem. Ka tik tas nav aiz nesaprašanas uzrakstīts otrādi.”

Atbilde par to, kā tad tieši domāts šis uzraksts sabiedriskajā transportā, visticamāk, rodama šajā komentārā: “Tieši šodien redzēju, ka lielākā daļa cilvēku nemāk lasīt, ka iekāpšana ir pa pirmajām durvīm. Tieši tie paši laužas ārā pa pirmajām, kamēr citi iekāpj, jo negaida, kamēr atvērs pārējās durvis. Un tie paši taisa šādus postus.”

Cits komentētājs piekrīt: “Ee, pagaidiet, kamēr iekāps pa pirmajām durvīm, tad mēs jūs izlaidīsim pa otrajām un trešajām.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.