PČ Ķelnē – suvenīri, alus prieki un brangs rēķins par paklāju 0

Pasaules hokeja čempionātā Ķelnē vieni no atraktīvākajiem ir latviešu fani. Nosaukt precīzu skaitli, cik mūsējo jūt līdzi izlasei, ir grūti. Uz pirmajām trim spēlēm bija krietni daudz, pret zviedriem jūtami mazāk, bet vakar pret amerikāņiem – vizuāli atkal vairāk.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 11
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem
FOTO. Apskati, kāda automašīna bija pati populārākā tavā dzimšanas gadā! 71
Lasīt citas ziņas

Tūrisma aģentūras “Travel Art” pārstāve Ludmila Glazunova domā, ka septiņi tūkstoši latviešu uz spēlēm noteikti ir bijuši. Nekādās nepatikšanās mūsējie līdz šim neesot iekūlušies. Ja neskaita to, ka dažiem viesnīcā par izgāztu alus kausu uz paklāja piestādīts brangs tīrīšanas rēķins – 160 eiro. Alus Vācijā ir gards, veikalos – arī ļoti lēts. Plastmasas 0,5 litru pudelēs pat zem 30 centiem (klāt gan jāpieskaita 25 centu nodoklis par pudeli, taču nododot speciālos aparātos naudiņu dabū atpakaļ). Garša? Atbilstoša cenai, bet, šķiet, ka līdzīga kā vidējas klases miestiņiem Latvijā.

Ja grib alu baudīt hallē, tas vairs nav lēts prieks – pieci eiro par 0,4 litru kausu. Kas ir interesanti – gaitenī to tirgo baltie, bet tribīnēs, nesot muciņu uz saviem pleciem, piedāvā tikai melnādainie. Vai tur var meklēt sazvērestības teorijas par rasismu, grūti spriest. Lai secinājumi paliek katra paša ziņā.

CITI ŠOBRĪD LASA

Suvenīru tirdzniecībā nekādu būtisku jaunumu salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem – visnotaļ pieticīgs klāsts un augstas cenas. Piemēram – cepurīte 25 eiro, ripa – 10, šalle – 27, krūzīte – 17, talismans – 27, hokeja krekls – 80. Pieejamā Latvijas izlases forma nav no šī gada, bet kāds tur brīnums – Renē Fāzels&Co šajā jautājumā neiespringst, visu atstājot pašplūsmā. Un tad nav jābrīnās, ka Parīzē ripa, kas ir populārākais suvenīrs, nemaz nav nopērkama…

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.