Buļļupe.
Buļļupe.
Foto – LETA

Plašā glābšanas operācijā Buļļupē meklē, bet neatrod it kā ūdenī iekritušu cilvēku 1

Pamatojoties uz kāda iedzīvotāja zvanu par cilvēka izkrišanu no apgāzušās laivas, vakar vakarā Rīgā, Buļļupē, veikta plaša glābšanas operācija, taču meklēto personu nav izdevies atrast.

TV24
“Tramps tikko aicināja savus cilvēkus pamest Krieviju, tas norāda, ka, iespējams, viņš gatavojas reālām darbībām,” atklāj Slaidiņš 94
Kokteilis
Astrologi sarindojuši zodiaka zīmes pēc romantiskuma: pirmās vietas karaliene – Zivis, bet pēdējā…
Veselam
Ko nekādā gadījumā nevajag ēst un dzert tukšā dūšā: 8 pārtikas produkti, kas kaitēs kuņģim
Lasīt citas ziņas

Kā aģentūra LETA uzzināja Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestā (VUGD), ap plkst.21.42 tika saņemta informācija no iedzīvotāja, kurš ziņoja, ka Buļļupē, pie

Mīlestības salas, apgāzusies laiva, no kuras ūdenī iekritis cilvēks.

CITI ŠOBRĪD LASA

Uz notikuma vietu nekavējoties devās gan VUGD, gan Nacionālo bruņoto spēku Krasta apsardzes dienesta, gan Valsts policijas, gan arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta speciālisti. Apsekojot Buļļupes akvatoriju Mīlestības salas tuvumā, nevienu ūdenī iekritušu cilvēku neizdevās atrast.

Aptaujājot sastaptos makšķerniekus, atbildīgajiem dienestiem neizdevās gūt apstiprinājumu cilvēka iekrišanai ūdenī. Cerībā, ka izsaukums bijis maldinošs, ūdenī iekritušā cilvēka meklēšanas operācija tika pārtraukta.

LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.