Foto – AFP/Scanpix/LETA
Foto – AFP/Scanpix/LETA
Foto – AFP/Scanpix/LETA

Polija atzīmēs 20.gadadienu kopš iestāšanās NATO 0

Pievieno LA.LV

Polija nedēļas nogalē ar militāriem piknikiem un militārās tehnikas demonstrējumiem atzīmēs 20.gadadienu kopš iestāšanās NATO.

Mājas
Glābiņš karstās naktīs: ģeniālas metodes, kā pāris minūtēs atvēsināt istabu bez kondicioniera
Kokteilis
Jau šonakt! Pirmā vasaras pilnmēness maģija būs īpaši labvēlīga piecām zodiaka zīmēm
Kokteilis
Kāda ir katras zodiaka zīmes slēptā sestā maņa? Vēžiem ir superlaba intuīcija, bet Ūdensvīri domā vairākus soļus uz priekšu
Lasīt citas ziņas

NATO ģenerālsekretārs Jenss Stoltenbergs pirmdien intervijā Polijas Radio pavēstīja, ka Varšava ir augsti vērtēts alianses sabiedrotais.

“Polijas ir sabiedrotais, kura daudzos dažādos veidos sniedz ieguldījumu mūsu kopīgajā drošībā, mūsu kolektīvajā aizsardzībā,” paziņoja Stoltenbergs, piebilstot, ka Polija ir viena no valstīm, kas aizsardzībai tērē 2% no IKP.

CITI ŠOBRĪD LASA

Pēc viņa teiktā, Polijas pievienošanās NATO 1999.gadā bija svarīgs solis pretim miera saglabāšanai Eiropā.

“NATO paplašināšanās ar Poliju, kā arī ar daudziem citiem sabiedrotajiem, bijušajiem Varšavas pakta locekļiem, demonstrē NATO milzīgos sasniegumus miera, stabilitātes veicināšanā Eiropā,” pavēstīja alianses ģenerālsekretārs.

Stoltenbergam trešdien paredzēts sākt divu dienu vizīti Polijā.

Pievieno LA.LV
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.