Šefpavārs Mārtiņš Rītiņš dažādos laikos

Populārais šefpavārs Mārtiņš Rītiņš atklāj: kādreiz bijis alkoholiķis un savā dzīvē piedzīvojis traģēdiju 39

Intervijā ar žurnālu “Kas Jauns?” Latvijā populārais šefpavārs Mārtiņš Rītiņš pastāstījis arī par drūmāko savas dzīves daļu – viņš piedzīvojis traģēdiju, kad zaudējis sava mūža mīlestību Lērdu.

Reklāma
Reklāma
Ukrainas “Telegram” kanālos masveidā izplatītas ziņas ar aicinājumu nolikt ieročus
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 43
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 18
Lasīt citas ziņas

Rītiņš stāsta, ka ar Lērdu iepazinies 1980.gadā kādā Toronto krodziņā, viņš esot bijis dažus gadus jaunāks par Mārtiņu un tāpat kā viņš pats, arī Lērds bijis alkoholiķis. Abi kopā esot sākuši apmeklēt anonīmo alkoholiķu sanāksmes, lai no šīs kaites izārstētos.

Mārtiņš intervijā atzinies, ka esot baidījies, ka pats saviem spēkiem nevarēs pārtraukt dzert, tāpēc sācis ārstēties no atkarības. “Es izārstējos, bet Lērds noturējās vien īsu brīdi,” – viņš atceras un saka intervijā izdevumam.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tomēr kopā viņi esot nodzīvojuši vairāk nekā desmit gadus, tad kādu dienu mīļotais pazudis. Pēc gada Mārtiņš esot uzzinājis, ka viņš atrodas cietumā, kur izcieš cietumsodu par zādzību.

Pēc laika, iznācis no apcietinājuma viņš atgriezās pie Mārtiņa, bet jau inficējies ar AIDS.

“Viņu aizveda uz slimnīcu… Aizveda nomirt. Gāju pie viņa katru dienu, sēdēju gultas malā, turēju viņa roku un raudāju,” – traģisko dzīves pieredzi atceras Rītiņš. Lērda nāve, iespējams, esot bijis viens no iemesliem, kāpēc viņš esot pametis Kanādu un pārcēlies uz dzīvi Latvijā.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.