99 gadus vecais princis Filips kopš ļoti ilga pārtraukuma izgājis sabiedrībā

Prinča Harija strīds ar 99 gadus veco vectētiņu princi Filipu var kļūt par pēdējo… 21

Princim Harijam, iespējams, ir atlicis īss laika sprīdis, lai izlīgtu ar savu vectētiņu – princi Filipu, Lielbritānijas karalienes Elizabetes II vīru, kuram šobrīd ir 99 gadi. Zināms, ka līdz pat šim brīdim princis Filips tā arī nav spējis piedot mazdēlam un viņa sievai lēmumu pamest britu karalisko ģimeni.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts? 16
Lietotas automašīnas, kuras nevajadzētu iegādāties: eksperts norāda uz trim neuzticamiem modeļiem 34
Kokteilis
6 lietas, pēc kurām vīrieši klusībā alkst gultā, bet nevēlas to atzīt
Lasīt citas ziņas

Zināms, ka laikā, kad abi brāļi – princis Viljams un jaunākais Harijs traģiski zaudēja savu mammu, princesi Diānu, tieši princis Filips bija tas, kurš ļoti pievērsās puiku audzināšanai, jo visi pārējie – gan abu tēvs, princis Čārlzs, gan vecmāmiņa, karaliene Elizabete II, vienmēr bija aizņemti ar saviem pienākumiem un darbu. Un tikai princis Filips vienmēr centās veltīt laiku saviem mazdēliem un pavadīt ar viņiem laiku kopā, it īpaši tad, kad viņiem tik ļoti bija vajadzīgs emocionāls atbalsts.

Britu karaliskās ģimenes biogrāfe Ingrīda Stjuarde izdevumam “Daily Mail” pastāstījusi, ka sākotnēji, kad princis Harijs ģimenei paziņoja, ka ir iepazinies ar bijušo amerikāņu aktrisi Meganu Mārklu, vectētiņš, princis Filips, bija viens no pirmajiem, kas silti pieņēma šo sievieti ģimenē un pat iemīlēja viņu. Tomēr abu lēmums pamest britu karalisko ģimeni 99 gadus vecajam princim Filipam raisīja ļoti dziļu emocionālu pārdzīvojumu un viņš to nav aizmirsis vēl līdz pat šim brīdim. Tāpat arī viņa attiecības ar mazdēlu ne kripatiņu nav uzlabojušās. Princis Filips Harija un Meganas lēmumu pamest karalisko ģimeni esot nodēvējis par “citplanētiešu rīcību”.

CITI ŠOBRĪD LASA

Tāpat Ingrīda minējusi, ka pēdējos mēnešos 99 gadus vecā prinča Filipa veselība ir strauji pasliktinājusies – viņš ir sācis daudz sliktāk redzēt, dzirdēt un cieš no asinsspiediena izmaiņām. Tāpat viņam ir grūti pārvietoties. Tomēr esot zināms, ka tāpat gandrīz katru dienu viņš dodoties makšķerēt, jo šī nodarbe viņu nomierina.

Cik daudz laika ir palicis princim Harijam izlīgt ar mīļo vectētiņu un vai viņš to darīs?

LA.LV Aptauja

Kā tu domā, vai princim Harijam vajadzētu censties izlīgt mieru ar vectētiņu?

  • Jā, protams
  • Nē, nedomāju gan
  • Ļoti grūti atbildēt uz šo jautājumu

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.