Kokteilis
Apbrīno

Princis Harijs un Megana Mārkla sākuši izpārdot personīgās mantas: viņiem sāk pietrūkt naudas5

Foto: SIPA/SCANPIX/LETA

Kāds Saseksas hercogu draugs negaidīti medijiem atklājis, ka patiesībā princis Harijs un Megana Mārkla šobrīd izdzīvo savā dzīvē ļoti sarežģītu periodu – viņiem trūkst naudas. Tā rezultātā, princis Harijs esot sācis pārdot dažādas personīgās mantas.

Tā, piemēram, pārdošanā viņš izlicis īpašus medību ieročus – daži no tiem tikuši savulaik izgatavoti pēc pasūtījuma. Zināms, ka trīs no tiem viņam izdevies pārdot un kopējā pārdošanas summa esot sastādījusi 180 000 ASV dolāru. Draugs tāpat dalījies savās pārdomās, ka, pārdodot šos ieročus, princis Harijs, visticamāk, iepriecinājis arī savu sievu Meganu, jo, kā zināms, viņa ir kaislīga medību pretiniece. Savukārt britu karaliskās ģimenes pārstāvji jau kopš agras bērnības tradicionāli piedalās medībās. Šķiet, ka princis Harijs savu lēmumu ir izdarījis.

Līdzšinējie Saseksas hercogu pūliņi tikt pie viņiem līdz šim ierastās peļņas vainagojušies ar neveiksmi – pārceļoties uz Ameriku Megana Mārkla cerēja atsākt aktrises profesiju, taču pandēmijas dēļ šī iecere, izskatās, uz laiku būs jāatliek. Savukārt princis Harijs nav vēl saņēmis Amerikas darba atļauju, kas viņam vispār liedz strādāt jebkādu algotu darbu un gadās, ka uz šo darba atļauju ir jāgaida pat veselu gadu.

Tāpat, kā zināms, neveiksmi cieta arī viņu iecere pelnīt ar zīmolu “Sussex Royal” – Lielbritānijas karaliene Elizabete II aizliedza viņiem izmantot šī zīmola nosaukumu pēc tam, kad viņi atteicās no pienākumiem karaliskajā ģimenē.

Saistītie raksti

Princim Harijam un Meganai ir jāatgriež arī parāds Lielbritānijas nodokļu budžetā par Frogmoras nama iespaidīgo remontu. Tiek lēsts, ka pilnībā par to norēķināties viņi varēs 10 gadu laikā.

Prinča Harija tēvs, princis Čārlzs tika solījis, ka atbalstīs savu dēlu un viņa ģimeni finansiāli arī tad, kad viņi vairs nepildīs karaliskos pienākumus un viņš savu vārdu ir turējis. Nelaime vien tāda, ka ar prinča Čārlza pārskaitītajiem 2 miljoniem dolāru gadā Saseksas hercogi tik tikko varēšot nosegt savu miesassargu pakalpojumu izdevumus.

Sagatavots pēc ārzemju preses materiāliem.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

LL
LETA, LA.lv
Veselam
Faktiskais ar Covid-19 inficēto skaits Latvijā varētu būt lielāks par oficiāli reģistrēto
1 stunda
LA
LA.LV
Pasaulē
Pasauli aizkustina medmāsa, kura Beirūtas sprādziena laikā izglāba trīs jaundzimušos
5 stundas
GN
Gints Narogs
Sports
“Reti kura sasniedza 20 gadus, bet Rebeka tika vistālāk,” treneris pēc Kohas paziņojuma izvēlēties mīlestību velta mīļus atvadu vārdus
4 stundas
LE
LETA
Latvijā
Rīgā vairs nebūs bezmaksas sabiedriskā transporta nevienos svētkos šogad
1 stunda
SD
Sandra Dieziņa
Ekonomika
Postošais sprādziens Beirūtā radījis jautājumus par drošību Latvijas ostās
1 stunda