Foto: x.com/JurisMillers

Producents sašutis: bīstamam pilsētvides sū…m naudu spēj atrast, bet deportēto piemiņas vietas sakopšanai nevar 54

Pievieno LA.LV

“Flīzes ir izlauztas jau daudzus mēnešus!” vietnē X raksta producents Juris Millers, kurš ir sašutis par to, ka netiek pienācīgi sakopta deportēto piemiņas vieta.

Kokteilis
Viņu ceļš ir bruģēts uz panākumiem: 6 vārdi, kuru īpašniekiem liktenis lēmis valdīt
RAKSTA REDAKTORS
“Viņš mani pagrūda malā…” Priekules nelaimīgajā naktī dežūrējošais apsargs atklāj iepriekš nezināmas detaļas par notikušo
Gribas kļūt bagātam, bet nauda kā nenāk, tā nenāk? Pārbaudiet, ko par to saka numerologi
Lasīt citas ziņas

“Rīgas dome spēj atrast 165 000 eiro bīstamam pilsētvides sū**m Doma laukumā, bet nespēj atrast naudu deportēto piemiņas vietas sakopšanai. Flīzes ir izlauztas jau daudzus mēnešus,” viņš raksta.

CITI ŠOBRĪD LASA

Jau vēstīts, ka Doma laukuma vides objekta “Kopā pie Doma” kustīgais elements – “šūpoles”, iespējams, ir nedrošs apmeklētājiem, otrdien, 13.augustā, tika ierobežota tā izmantošana.

Patlaban objekts ir nofiksēts un draudus drošībai nerada, arī Rīgas dzimšanas dienas pasākumu laikā objekts būs statisks un pēcāk tiks lemts, vai atjaunot ierobežotu kustību.

Papildus pie vides objekta izvietotas drošības norādes, kas cilvēkus aicina būt piesardzīgiem un lietot to atbildīgi.

Objekta drošība ir testēta pirms objekta nodošanas ekspluatācijā, un testi parādīja, ka piesardzīgi to ekspluatējot, objekts ir drošs, skaidroja domē.

Kā ziņots, Rīgas pašvaldības Izglītības, kultūras un sporta departaments rīkoja metu konkursu vides mākslas objektu izveidei Vecrīgā.

Doma laukumā tika uzstādīts objekts “Kopā pie Doma”, kura autori ir apvienība “Lightfoot” – Toms Kampars, Hori-Zonte, Antonella Amesberger, Jurgis Gečys un Artis Neilands.

Konkursā kopumā tika pieteikts 21 mets četrām vietām Vecrīgā.

LA.LV Google ziņās Pievienot
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.