Rajevskis: Kariņš staigā un gaida, kad pārējie pateikts, kādi darbi ir darāmi 25

Politologs un sabiedrisko attiecību speciālists Filips Rajevskis TV24 raidījumā “Kārtības rullis”, diskutējot par pašreizējo koalīcijas darbu, norāda, ka, viņaprāt, liela problēma ir ideju trūkums no “Vienotības” puses, neskatoties uz to, ka viņi valdībā ir lielākais spēks ar 26 mandātiem.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
No A līdz Ž – ko par tavu personību atklāj tava vārda sākumburts?
RAKSTA REDAKTORS
“Viņiem ir advokātu aizmugure, par kādu es pat sapņot nevaru!” Darbavieta nelikumīgi sagrauj Baltkrievijas pilsones gadiem veidoto dzīvi Latvijā 25
“Kad esi ko parādā VID, atgādinājumi nāk nemitīgi, bet, ja esi strādājošs pensionārs, neviens neatgādina…” Iveta par pensionāru iespējām saņemt pārrēķinu 78
Lasīt citas ziņas

“Es neredzu stabilu valdību bez viņiem,” viņš norāda.

Šādā situācijā ir absolūti normāli, ka esošie un potenciālie partneri gaida, kad Krišjānis Kariņš atnāks un pateiks turpmāko rīcības plānu katrā jomā, jautājot pārējiem, vai viņi piekrīt vai nē, taču, pēc F.Rajevska domām, šis saraksts izpaliek.

CITI ŠOBRĪD LASA
Viņš staigā un gaida, kad viņam pārējās partijas pateiks priekšā, taču 90% situāciju, kad kāds kaut ko virza, K.Kariņš pateiks: “Nē, tas neder.”

Bez “Vienotības” nevienā nozarē neko nevar izvirzīt, viņš uzsver, piebilstot, ka visi ir ieņēmuši ļoti normālu pozīciju. “Nacionālā apvienība” kopā ar “Apvienoto sarakstu” ieņēmuši savu nostāju – “Gribi gāzt valdību? Uz priekšu, gāz! Gribu paskatīties, kā tu uztaisīsi to jauno valdību bez mums abiem.”

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.