Ilustratīvs foto.
Ilustratīvs foto.
Foto: Edijs Pālens/LETA

Rēzeknē pusaudze noguļas uz dzelzceļa sliedēm. Kravas vilciena mašīnists dara visu iespējamo, bet notiek traģēdija… 0

Šodien Ančupānu kapsētā, Rēzeknes novadā zemes klēpī guldīs 15 gadus veco Kseniju Ivanovu. Meitenes tēvs sociālajā vietnē Facebook raksta, ka viņu ģimenē notikusi traģēdija. Ir gājusi bojā viņu vienīgā, mīļā meitiņa Ksenija.

Reklāma
Reklāma
Kokteilis
Neticami, bet tava auto marka atklāj par tevi vairāk, nekā spēj iedomāties 64
TV24
“Ar šo gājienu viņi iešāva sev kājā!” Amerikā bijušais čekas aģents citējis Rajevu savā raidījumā 122
Ķīnieši ir sašutuši, jo Putina sabiedrotais sola “pakļaut” Krievijas kaimiņus
Lasīt citas ziņas

Saistībā ar pusaudzes nāvi Valsts policijā (VP) ir ierosināts kriminālprocess. Likumsargi izmeklēs iemeslus, kāpēc 7.jūnijā, ap pulkstenis 20:00 vakarā nepilngadīgais bērns atradies nomaļā Rēzeknes vietā, pie dzelzceļa sliedēm.
“Valsts policijā tika saņemta informācija par to, ka Rēzeknē aiz dzelzceļa pārbrauktuves vilciens notrieca bērnu. Policija, ierodoties notikuma vietā, konstatēja, ka 15 gadus veca meitene ir gājusi bojā. Uzsākts kriminālprocess, kura laikā policija noskaidros notikušā apstākļus”, portālu LA.LV informē Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ilga Teivāne-Treinovska.

Patlaban pusaudzes nāve Rēzeknē ir viens no aktuālākajiem sarunu tematiem. Cilvēki stāsta, ka meitene dzelzceļa sliežu tuvumā redzēta vismaz pāris dienas pirms liktenīgā vakara. Ļaudis spriež, ka traģēdijā vainojami arī pieaugušie, kuri pamanījuši vientuļo meiteni, bet nebija nedz pajautājuši – ko bērns viens dara dzelzceļa tuvumā, nedz arī informējuši policiju par svešinieci apdzīvotajā vietā. Liktenīgajā dienā 15 gadīgā pusaudze, iespējams, apzināti gaidījusi tuvojamies vilcienu. Vietējie runā, ka meitene tā priekšā parādījusies pēkšņi, iznākot no krūmāja, lai mašīnists nepaspētu noreaģēt…Pēc tam nogūlusies pie dzelzceļa sliedēm un uz tām nolikusi galvu…

CITI ŠOBRĪD LASA
Ekerānuzņēmums no Facebook profila.
Uz dzelzceļa sliedēm traģiski dzīvību zaudējusi 15 gadus vecā Ksenija.

Valsts akciju sabiedrības “Latvijas dzelzceļš” Korporatīvās komunikācijas daļas, Komunikācijas projektu vadītāja un preses sekretāre Agnese Līcīte portālam LA.LV atklāj nianses ar kurām dalījies kravas vilciena mašīnists: “Kravas vilciens atradās uz sliežu ceļa, kura tuvumā nav ne gājēju ceļa, ne gājēju pārejas. Vilciena mašīnists sliežu tuvumā pamanīja cilvēku, kurš brīdī, kad vilciens viņam pietuvojās, tieši lokomotīves priekšā nogūlies uz sliedēm. Mašīnists pielietoja pēkšņo bremzēšanu, taču sadursmi nebija iespējams novērst un cilvēks, diemžēl, tika nāvējoši traumēts.”

Rēzeknē mēļo, ka pusaudze šādu soli spērusi nelaimīgas mīlestības dēļ. Bojā gājusī pusaudze mācījusies Rēzeknes 6. pamatskolā. Tur Kseniju Ivanovu atceras ar labu vārdu. Izglītības iestādes direktores vietnieks Andrejs Ivanovs sarunā ar portālu LA.LV ir lakonisks:”Kāds noskaņojums? Ļoti bēdīgs. Mēs, protams, visi pārdzīvojam to situāciju. Cilvēcīgi..kāds var būt noskaņojums, ka bērns ir gājis bojā. “ Viņš arī atklāj, ka skola nekādā mērā nav saistīta ar notikušo, jo nelaime nenotika mācību procesa laikā, bet ārpus tā. Meitenei nekāds psiholoģisks diskomforts neesot ticis novērots, viņa bijusi aktīva un labi mācījusies. Turklāt, ja būtu kādi signāli, ka Ksenijai kāds skolā dara pāri, pedagogi noteikti būtu iesaistījušies.

Tikmēr sociālajā vietnē Facebook bojā gājušās meitenes vecākiem siltus vārdus velta vēstures skolotāja Lilija Reiniece: ”Ksjuša bija zelta meitene, gudriniece, cilvēks ar plašu, bet ievainojamu dvēseli. Visu šo mācību gadu viņa labi mācījās. Centās uzzināt un iemācīties pēc iespējas vairāk. Viņa bija ļoti aktīva mietene. Šodien pat liekas, ka viņa steidzās izdarīt pēc iespējas vairāk labu lietu un pateikt cilvēkiem daudz labu vārdu…Mēs ar viņu gatavojāmies vēstures olimpiādei, kurā viņa cienīgi uzstājās.Es biju priecīga par to, ka Ksjuša mīlēja manis pasniegto priekšmetu, daudz lasīja un daudz zināja. Ļoti žēl. Tas ir nelabojams zaudējums. “

Reklāma
Reklāma

Portāls LA.LV izsaka dziļu līdzjūtību Ksenijas Ivanovas ģimenei, draugiem un skolotājiem…

Ekerānuzņēmums no Ksenijas tēva Facebook profila.
Uz dzelzceļa sliedēm traģiski dzīvību zaudējusi 15 gadus vecā Ksenija.