Publicitātes foto

Rēzija Kalniņa iestudē skatītāju iemīļotās izrādes “Liec Dievam pasmieties” autora lugu 0

Rēzija Kalniņa strādā pie amerikāņu autora Šona Grenana lugas “Alvas sieviete” iestudējuma Dailes teātra Mazajā zālē, informē teātris.

Reklāma
Reklāma
7 lietas, ko gudri cilvēki par sevi nekad nesaka
“Izgāju cauri ellei!” Divu bērnu mamma atvadās no bērniem un tikai pēc ķīmijterapijas uzzina, ka nekad nav bijusi slima 4
Raksturs un liktenis pēc dzimšanas datuma: pārsteidzoši precīzs raksturojums 6
Lasīt citas ziņas

Stāsta centrā ir divi radoši cilvēki – Džoija un Džeiks, kuri nejauši sastopas savas dzīves krustcelēs, paši pat nenojauzdami, cik dziļi viņu sirdis un dzīves tiks savienotas. Tikpat ātri, cik sastapušies, viņi šķiras, bet ne pavisam… Kā viņi atradīs viens otru un paši sevi?

Šis ir uz patiesiem notikumiem balstīts stāsts, kura varoņi meklē atbildi uz jautājumu – kā dzīvot savu dzīvi autentiski, proti, īsti, patiesi, piepildīti un jēgpilni? Kā nepazaudēt savu sirdi – vārda tiešā nozīmē –, bet, ja to nākas zaudēt, kā dzīvot tālāk?

CITI ŠOBRĪD LASA

“Alvas sieviete” ir jau otrais Šona Grenana darbs, ko režisore Rēzija Kalniņa iestudē Dailes teātrī. Kopš 2017. gada marta teātra repertuārā ir skatītāju iemīļotā izrāde “Liec Dievam pasmieties”.

Arī pašam Grenanam luga “Alvas sieviete” tapa tieši pēc “Liec Dievam pasmieties”, un viņš uzskata – noskaņā abas ir līdzīgas, tajās sadzīvo sēras un komēdija: “”Liec Dievam pasmieties” ļāva man līdzās salikt humoru un skumjas, un, ja nu man ir kāds īpašais rakstnieka rokraksts, šķiet, tā ir tieši šī iezīme. Turklāt, godīgi sakot, es kļūst vecāks, esmu piedzīvojis vairāk zaudējumu, vairāk nedrošības un pat dažus ļoti tiešus mirstīguma apziņas mirkļus. Tiek teikts, ka rakstnieks savā uzrakstītajā nevar paslēpties, un es neesmu izņēmums.”

Izrādes “Alvas sieviete” lomas atveidos Ērika Eglija, Gints Andžāns, Pēteris Liepiņš, Lilita Ozoliņa, Lelde Dreimane, Ilze Vazdika un Lidija Pupure.

SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.