Ekonomika
Auto un tehnoloģijas

Rīgā un Tallinā palielinās benzīna cenas0

Foto: Ieva Čīka/LETA

Pagājušajā darba nedēļā benzīna cena palielinājās Rīgā un Tallinā, tikmēr Viļņā benzīna un dīzeļdegvielas cenas saglabājās stabilas, liecina aģentūras LETA apkopotie dati.

Arī šajā nedēļā dārgākais benzīns bija nopērkams Tallinā, sekoja Rīga, bet zemākā benzīna cena bija Viļņā. Tāpat Tallinā bija augstākā cena dīzeļdegvielai, bet zemākā tā bija Viļņā.

Rīgā “Circle K” degvielas uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena pakāpās par 5,7% – līdz 1,054 eiro par litru, savukārt dīzeļdegvielas cena pieauga par 4,3% – līdz 0,964 eiro par litru.

Viļņā 95.markas benzīna cena un dīzeļdegvielas cena saglabājās stabila un maksāja attiecīgi 0,935 eiro un 0,835 eiro par litru.

Saistītie raksti

Tallinā “Circle K” uzpildes stacijās 95.markas benzīna cena palielinājās par 2,6% – līdz 1,179 eiro, bet dīzeļdegvielas cena saglabājās stabila un maksāja 0,999 eiro par litru.

Autogāzes cena šonedēļ Rīgā nemainījās un piektdien maksāja 0,465 eiro par litru. Tallinā tā samazinājās 1,1% – līdz 0,56 eiro par litru, vienlaikus Viļņā autogāzes cena palielinājās par 4,4% – līdz 0,479 eiro par litru.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.