Kontinentālās hokeja līgas spēle “Arēnā Rīga”, kurā tiekas Rīgas “Dinamo” un Magņitogorskas “Metalurg” komandas

Rīgas “Dinamo” “bullīšos” zaudē līgas līderei un pārtrauc trīs uzvaru sēriju 0

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) komanda Rīgas “Dinamo” otrdien “Arēnā Rīga” ar rezultātu 4:5 (1:2, 1:2, 2:0, 0:0, 0:1) pēcspēles metienu sērijā piekāpās Magņitogorskas “Metallurg” vienībai, kas kļuvusi par līgas līdervienību.

TESTS. Jūsu īkšķu novietojums, sakrustojot pirkstus, atklāj daudz par jūsu personību 12
7 produkti, kas visiem šķiet veselīgi, taču patiesībā tādi nav 16
“Pasažieriem bez sejas maskas var tikt atteikta iekāpšana transportlīdzeklī!” Paziņojums autobusa salonā samulsina braucēju 55

Līdz ar to rīdziniekiem pārtrūka šīs sezonas garākā uzvaru sērija, kurā Sergeja Zubova vadītie hokejisti bija izcīnījuši trīs uzvaras pēc kārtas. “Dinamo” šobrīd izcīnījusi punktus piecos mačos pēc kārtas.

Vārtus “Dinamo” labā guva Emīls Puarjē, Mārtiņš Karsums, Peters Tīvola un Lukāšs Radils, bet divas rezultatīvas piespēles iekrāja Lauris Dārziņš.

Pirmā perioda pirmajā pusē laukuma saimnieki ne reizi neuzmeta pa pretinieku vārtiem un 12.minūtē rezultātu atklāja viesi. Pēc metiena ripa atlēca no Mateja Mahovska, to uztvēra Mihails Pašņins un ar augumu ievirzīja vārtos.

Atsākoties spēlei, 34 sekundes pēc pirmajiem gūtajiem vārtiem Jegors Korobkins panāca 2:0 “Metallurg” labā. Ripa no cīņas aizvārtē nonāca pie vārtu stūra, kur to pāri līnijai pārvirzīja Korobkins. Četras minūtes pirms perioda beigām Kārlis Čukste ar piespēli izvirzīja pretuzbrukumā Puarjē, kurš izslidoja vienatnē pret pretinieku vārtsargu un pārspēja viņu – 1:2.

Otrā perioda otrajā minūtē laukuma saimniekiem izdevās vairākumā veiksmīgi noturēt ripu pretinieku aizsardzības zonā un uzbrukuma noslēgumā kritienā Karsums raidīja atlēkušo ripu vārtos – 2:2. Tiesa, trešdaļas vidū tika pieļauta kļūda, izmetot ripu no savas aizsardzības zonas, kas ļāva Nikolajam Goldobinam nonākt vienam pret Mahovski – 3:2 viesu labā. Kad līdz perioda beigām bija palikušas 25 sekundes, Ņikita Korosteļjovs vairākumā veiksmīgi nospēlēja vārtu priekšā un palielināja “Metallurg” pārsvaru.

Trešās trešdaļas pirmajā pusē Hanters Šinkaruks teicamā epizodē trāpīja pa vārtu stabiņu un neizmantoja iespēju samazināt pretinieku pārsvaru. Tiesa, perioda sestajā minūtē Tīvola pārtvēra pretinieka mesto ripu un panāca 3:4. Četrarpus minūtes pirms pamatlaika beigām pēc aktīviem uzbrukumiem Radils izlīdzināja rezultātu.

Līdz pamatlaika beigām “Dinamo” komandai bija iespēja spēlēt gandrīz trīsarpus minūtes vairākumā, taču 60 minūtes noslēdzās ar rezultātu 4:4. Vēl 41 sekunde bija izdevība spēlēt četratā pret trijiem papildlaika sākumā, bet arī šī iespēja palika neizmantota.

Pagarinājumā vārti netika gūti un mača uzvarētāja tika noskaidrota pēcspēles metienu sērijā. Tajā “Dinamo” piekāpās ar 1:2, pretiniekiem uzvaras metienu realizējot Jegoram Jakovļevam. Mājiniekiem “bullīti” iemeta Rūdolfs Červenijs, bet Paurjē, Karsums, Šinkaruks un Lauris Dārziņš savus metienus nerealizēja.

Rīgas “Dinamo” Rietumu konferences kopvērtējumā ar izcīnītiem 20 punktiem 20 spēlēs ieņem astoto vietu, bet Magņitogorskas komanda ar izcīnītiem 34 punktiem 19 spēlēs atrodas pirmajā vietā Austrumu konferencē un visā līgā.

Abas komandas savā starpā KHL ir tikušās 27 reizes, no kurām astoņas reizes uzvaru svinēja rīdzinieki.

Rīgas komanda ir uzvarējusi trīs pēdējās spēlēs. “Dinamo” vienu uzvaru izcīnīja izbraukumā pret Mika Indraša “Vitjaz” ar rezultātu 4:3, bet vēl divas uzvaras tika izcīnītas mājās pret Ņižņekamskas “Ņeftehimik” ar 4:3 un pret Novosibirskas “Sibirj” ar 4:1.

Pēdējā aizvadītajā spēlē “Metallurg” piekāpās Ufas “Salavat Julajev” ar rezultātu 2:5, piedzīvojot tikai otro zaudējumu 18 aizvadītās spēlēs.

Pēc šīs spēles Rīgas vienība dosies izbraukumā, 22.oktobrī aizvadot spēli pret Čerepovecas “Sverstaļ”, bet 24.oktobrī rīdzinieki Helsinkos tiksies ar “Jokerit” komandu.

“Dinamo” galvenais treneris šosezon ir krievu speciālists Sergejs Zubovs, bet viņam asistē Valērijs Kuļibaba, Oļegs Orehovskis un Edgars Lūsiņš. Ģenerālmenedžera pienākumus pilda Edgars Buncis.

Rīdzinieki Gagarina kausā nav spēlējuši septiņas sezonas pēc kārtas, aizvadītajā sezonā paliekot pēdējā vietā līgā.