Ekonomika
Bizness

“Rimi” interneta veikalu sola atvērt oktobrī. Uz mājām pārtiku piegādās no “Spices”3


“Rimi” izaugsmes stratēģijas prezentācija
“Rimi” izaugsmes stratēģijas prezentācija
Publicitātes foto

Šobrīd norisinās e-komercijas platformas testēšana, lai jau oktobrī tiktu atvērts “Rimi” interneta veikals.

Interneta pionieri – “Ozols”un “Spice”

Sākotnēji iespēja saņemt iepriekš pasūtīto un sagatavoto iepirkumu grozu būs “Rimi Ozols” un tirdzniecības centrā “Spice”, kur izveidoti internetā pasūtīto preču saņemšanas punkti.

Turklāt “Spice” kļūs arī par bāzi pasūtījumu apkopošanai piegādei uz mājām.

“Vispirms pārbaudīsim jaunos risinājumus pie intensīvas pircēju plūsmas, bet ar laiku tie būs pieejami arī reģionos. Nākamais solis būs preču piegādes uz mājām, lai pakāpeniski audzētu to pircēju skaitu, kuriem ērtāk iepirkties internetā,” skaidro “Rimi Latvia” valdes priekšsēdētājs Valdis Turlais.

Darbs pie digitalizācijas projektiem, attīstot un ieviešot arvien jaunus inovatīvus tehnoloģiskus risinājumus, ir tikai viens no virzieniem uzņēmuma jaunajā attīstības stratēģijā. Tā paredz arī iesāktā darba turpināšanu – veselīga dzīvesveida veicināšanu un videi draudzīgu risinājumu izvēli ceļā uz klimatam neitrāla uzņēmuma statusu jau 2020. gadā.

Jauns “Rimi” sauklis

Ceļā uz uzņēmuma izaugsmi no 10.septembra “Rimi” visā Baltijā vienos jauns komunikācijas sauklis “Katra diena arvien labāka”, ietverot visus jaunās attīstības stratēģijas soļus – digitalizāciju, veselīga dzīvesveida veicināšanu un rūpes par apkārtējo vidi.

“Jau ilgāku laiku strādājam pie dažādiem jauninājumiem, un šis gads ir bijis īpaši ražens – esam ieviesuši jauno lietotni viedtālruņiem, kas pilda lojalitātes kartes funkciju; pavisam nesen esam uzsākuši darbu pie pašapkalpošanās skeneru ieviešanas, par ko jau saņemam daudz pozitīvu atsauksmju. Un nu esam gatavi arī ērta un moderna interneta veikala atvēršanai, kur varēs pasūtīt gan pārtiku, gan sadzīves preces, sagatavoto pirkumu grozu saņemot veikalā vai ar piegādi mājās,” atklāj V.Turlais.

“Rimi Baltic” valdes priekšsēdētājs Edgars Sesemans atzīst: “Tirgus ir audzis, pircēji iecienījuši iepirkšanos internetā, un mēs varam veiksmīgi piedāvāt pircējiem mūsu izstrādāto risinājumu. Likumsakarīgi pirmo e-veikalu atveram Latvijā, kur “Rimi” ir vislielākais tirgus. Šeit redzam milzīgu potenciālu – citu valstu pieredze pārtikas e-komercijas segmentā rāda, ka tādos lielos un attīstītos tirgos kā, piemēram, Lielbritānija iepirkšanās internetā sasniedz pat 10% no visa pārtikas mazumtirdzniecības apjoma, kamēr Igaunijā tas ir tikai 1%, bet Latvijā un Lietuvā – pat pusprocents no kopējās tirgus daļas.”

Turpina ieviest arī citus risinājumus

Šovasar Rimi ieviesis Latvijā arī citu digitālu risinājumu ātrākai iepirkšanās pieredzei – jau vairākas nedēļas “Rimi Valdemārs” ir pieejama jaunā pašapkalpošanās skeneru sistēma, kuras galvenā priekšrocība ir iespēja Mans Rimi kartes īpašniekiem būtiski paātrināt iepirkšanās procesu, iegādājoties lielāku preču daudzumu.

Noskenējot pirkumus jau brīdī, kad pircējs tos pievieno savam grozam, preces iespējams uzreiz ievietot iepirkumu maisiņā. Mans Rimi karte identificē pircēju un savieno informāciju par noskenētajām precēm ar maksājumu termināli, tādējādi, norēķinoties pie specializētās kases, tie nav atkārtoti jāskenē.

“Rimi” izaugsmes stratēģijas prezentācija
Publicitātes foto

Līdz ar digitalizācijas attīstību “Rimi” plāno turpināt un vērst plašumā arī iesākto darbu pie veselīga dzīvesveida veicināšanas, pilnveidojot kustību un produktu līniju Labākai dzīvei, atbalstot vietējos ražotājus un iedvesmojot pircējus veselīgam un aktīvam dzīvesveidam. Viens no pirmajiem notikumiem būs simboliskais starta šāviens reģistrācijai Rīgas maratonam, kas no 2020. gada notiks ar “Rimi” zīmola vārdu.

Saistītie raksti

Tāpat Rimi mērķtiecīgi turpinās darbu pie tā, lai īstenotu mērķi līdz 2020. gadam kļūt par klimatam neitrālu uzņēmumu. Tas paredz gan turpmāku atteikšanos no vienreizējiem plastmasas iepakojumiem un videi draudzīgu, ilgtspējīgu iepakojuma risinājumu meklējumus, gan samazinātu CO2 izmešu un pārtikas atkritumu apjomu. Sadarbībā ar skolām Rimi īstenos izglītojošas programmas par pārdomātu iepirkšanos un ilgtspējīgiem risinājumiem.

Uzziņa:

Šobrīd “Rimi Latvia” tīklā ir 124 četru formātu veikali: 32 Rimi Hyper, 32 Rimi Super, 51 Rimi Mini un 9 Rimi Express, kas darbojas 27 Latvijas pilsētās. “Rimi Latvia” strādā vairāk nekā 5000 darbinieku.

LA.lv
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.

Lasītākie

IK
Ilze Kalve
Pasaulē
“Ir jābūt gataviem arī mazāk labvēlīgai situācijas attīstībai.” Vēstniece nosauc visbūtiskāko šībrīža aicinājumu Latvijas pilsoņiem, kuri dzīvo Lielbritānijā
2 stundas
VS
Viesturs Sprūde
Latvijā
Kāpēc Kurzeme nesākas Bolderājā. Kur beidzas vēsturiskā Vidzeme un sākas Latgale? Intervija ar Jāni Turlajo
Intervija 36 minūtes
LE
LETA
Dabā
Nākamnedēļ laikapstākļi mainīsies. Vai karstums vēl atgriezīsies? Sinoptiķu prognoze
1 stunda
LE
LETA
Latvijā
Naktī notikusi traģēdija Aizputes novadā: vīrietis nokritis no motocikla un gājis bojā notikuma vietā
1 stunda
LK
Linda Kusiņa-Šulce
Kultūra
“Man pārsvarā ir vienalga, ko cilvēki par mani domā!” Māksliniece Anna Heinrihsone par apaļo jubileju, izstādēm un piedzīvoto Parīzē
Intervija 1 stunda