Foto. pexels.com/Gabriel Hohol

Rīt Biķernieku sporta bāzes apkārtnē saglabājiet mieru – tur notiks īpašas mācības 11

Pievieno LA.LV

Rīgā, Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, 25.aprīlī norisināsies Nacionālo bruņoto spēku (NBS) Militārās policijas pūļa kontroles mācības “Iron wall”, aģentūru LETA informēja NBS.

Fico pēc tikšanās ar Zelenski mainīja savas domas par došanos uz Putina parādi Maskavā
Veselam
Ko ēst sirds veselībai? 5 konservēti pārtikas produkti, kas patiešām nāk par labu mūsu organismam
Kokteilis
Viņi necieš kritiku un neuzticas nevienam: šīs zodiaka zīmes tiek uzskatītas par lepnuma karaļiem
Lasīt citas ziņas

Mācību mērķis ir trenēt un pilnveidot Militārās policijas un Iekšlietu ministrijas (IeM) apakšvienību savstarpējo sadarbību kopēju uzdevumu izpildē.

Mācībās piedalīsies vairākas IeM struktūras – Valsts policija, Valsts policijas koledža, Rīgas pašvaldības policija, Ugunsdrošības un civilās aizsardzības koledža, kā arī Latvijas Universitātes Rīgas Medicīnas koledža.

CITI ŠOBRĪD LASA

NBS skaidro, ka šādas starpinstitūciju mācības ievērojami uzlabo izpratni par vienību un dažādu institūciju lomu kopēju uzdevumu izpildē un sniedz neatsveramu ieguldījumu visaptverošā valsts aizsardzībā, nodrošinot civiliedzīvotāju drošību.

Mācību laikā no plkst.8 līdz 16 Biķernieku kompleksajā sporta bāzē paredzēts izmantot skaļu mūziku, lozungus, klaigāšanu, kā arī skaņas un gaismas imitācijas līdzekļus, un dūmu sveces. Pēc mācībām apvidus tiks sakārtots un atstāts sākotnējā stāvoklī.

Pievieno LA.LV
SAISTĪTIE RAKSTI
LA.LV aicina portāla lietotājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājību, nekurināt naidu un iztikt bez rupjībām.